Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok harca vagy a Walking...

A Trónok harca vagy a Walking dead a jobb sorozat?

Figyelt kérdés
Mindkettőt tervezem megnézni, csak melyiket kezdjem előbb? Szerinted melyik a jobb?
2014. jan. 25. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak a Trónok harcát láttam. Az nagyon jó. Néha vontatott, de jó a sztori. Alig várom a folytatást!
2014. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz úgy összehasonlítani a 2-t, hogy teljesen más az alapkoncepció. Mondjuk én s Trónok Harcát jobbnak találtam személy szerint, de szinte lehetetlen így összehasonlítani a 2-t.


IMDB-n 8.8-on áll a WD és 9.5-ön a TH.

2014. jan. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Walking dead izgalmasabb szerintem, de a Trónok harca nagyobb hatással volt rám :)
2014. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt nézem,nekem a Trónok harca jobban tetszik
2014. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dömötör Gergely válasza:
A walking dead egy rohadt látványos de rém egyszerű sorozat. Én munkából kifolyólag napok óta nézem folyamatosan pár óra és alvás megszakítással. Elég sablonos és klisés. Rengetegszer meg mondom, hogy mi van. Azért hagynak elvaratlan szállakat, hogy a következő részekben lehessen meglepetést okozni ez már ismert. Na de a Trónok harca úgy dobja ki a papírformát mint egy örült. Semmi se egyértelmű senki sem két dimenziós, aki a rossz és a jó közötti skálán ide oda mozog. Egyszerre szereted és utaálod az embereket. A story nagyon átszőtt újdonságokkal. És nagyon ritkán fordul elő, hogy valaki hirtelen megjelenik és megmenti a pillanatot. Amikor azt várod, hogy de hát ez így nem lehet, de igenis lehet és kész vége mindennek és nincs visszatérés.
2014. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is említhetőek egy szinten. Teljesen más az alapanyag és a története is!
2015. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!