Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetszett a Vámpírnaplók 100....

Tetszett a Vámpírnaplók 100. része?

Figyelt kérdés
nekem nem nagyon tetszett. ahoz képest h 100.rész, semmi extra. meg tudtam már előre h az lesz a vége, mert 1 hete tudtam már a következő rész címét is: The Devil inside- Az ördög benned lakozik. ebből már nem nehéz kitalálni...

2014. jan. 25. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A Klaroline jelenet miatt nekem naaagyon tetszett!Király volt!Amúgy bírom,hogy mindig mindenki vedeli a whisky-t mégsem részeg senki,mindig készek kombinálni és gyors döntéseket hozni még ilyenkor is.Szerintem poén volt,hogy ittak míg Khatrin haldokolt.
2014. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett, hogy visszahoztak egy csomó régi szereplőt, Alaricot újra megsirattam. Klaroline-t imádtam :) lehetett volna több mondjuk eddig is. Az ivós jelenetek nekem is tetszettek, jókat derültem rajtuk. A vége miatt viszont elég mérges/csalódott vagyok, annyira elegem van már Katherine-ből... De várom hogy mit hoznak ki a helyzetből. Nekem 10/9-es volt a rész a vége miatt és mert Damonra még mindig mérges vagyok, az előző rész óta... :). 18L
2014. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen.Nekem sem volt benne semmi extra.Arra vártam,hogy talán vki visszatér az élők közé:

Jenna,John,Alaric vagy valaki...

Csak "visszaidézték" őket.

De amúgy nagyon tetszett.Kíváncsi vagyok mi lesz Elenával.És ha Elena akkor halott,vagy csak nincs teste,vagy nem tom,akkor azt lehet Bonnie látni fogja.Meg láttam olyan képet a következő részből(The Devil inside),hogy "Elena" Stefannal táncol...ami azt jelenti,hogy Katherine táncol..Kicsit bonyolult sztori.De imádom :)

Team Klaroline :3

2014. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja igen még Klaroline-ról annyit, hogy szerintem az is csak azért volt hogy a rajongok oruljenek... nekem 10/7 de csak azért 7 mert láttam Jennat.
2014. jan. 27. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Istenem, tanuljatok mar meg leirni a szereplok nevet! Igen elso, célzás volt.


Masreszt a kerdesre valaszolva: nekem 5/10(igy kell irni nem forditva) mert imadom Katherinet! És még azert mert megsirattam, hogy de jo vegre jo lett, es akkor a vegen ez a jelenet. csalodtam.

2014. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó- a Klaroline névre gondolsz ? az Klaus és Caroline név egybe.
2014. jan. 28. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem volt nagy szám,de amikor azt hittem hogy Katherin tényleg meghal és Stefan belement a fejébe akkor könnyeztem is..nem tudom nekem Katherin nélkül nem lenne igazi a TVD..Mindenesetre a vége rossz volt.hogy Katherin megszállta Elenát mert így Katherin meg Stefan között nem lesz semmi...ezek után Stefan többet nem bocsát meg neki:(
2014. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hááát azt hiszem a legújabb rész után(5x12)már nem kell aggódnunk Stefan És Katherine miatt,sokkal inkább Delena miatt....;)
2014. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is nagyobb durranást vártam. Remélem hogy egyszer Klaus visszatér véglegesen. Nagyon várom hogy végre Katherina meghaljon és valami más bonyodalom legyen.
2014. febr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!