Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy valósulhatott meg egy...

Hogy valósulhatott meg egy olyan sorozat, mint a Carrie naplója (The Carrie Diaries)?

Figyelt kérdés
Nem az a bajom, hogy csináltak egy előzmény sorozatot a Szex és New Yorkhoz (ami egy egyedülálló és zseniális sorozat), hanem hogy a SatC-ből tudunk meg előzményeket már, amik full nem stimmelnek. Ilyen, hogy Carrie-éket elhagyta az apja, és az anyja nevelte fel, vagy a szüzességének elvesztése, az hogy 1988-ban volt egy abortusza (és a SatC-ből kiderül, hogy ez még Samantha megismerése ELŐTT volt, de a Carrie Diariesben már ismeri Samanthát és szó sincs arról, hogy lett volna abortusza)... Meg egyébként is.. az "új Carrie"-ből, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy szexcikkeket író nő legyen pár év alatt.. Erre példa a Címlapfotó c. rész, ahol Samantha és Carrie beszélgetéséből, hogy Carrie fiatal korában tök k*rvás ruhákban járt bulizni.. Arról nem is beszélve, hogy a Szex és New York 2-ből már világosan kiderült, hogy nem Samanthát ismerte meg először, hanem először Charlotte-ot, aztán Mirandát és csak utána Samanthát... Egyszerűen nem értem, hogyha már egyszer előzménysorozatot csinálnak, az miért nem tud hű lenni az eredeti sztorihoz....

2014. jan. 26. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert mindkettő kitalált, ergó tökmindegy. Aki nem látta a SatC-t, annak mindegy, aki nem akad fent ilyesmiken, annak is mindegy, akinek meg valamiért nem tetszik, ne nézze. Pont.
2014. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyrészt, ahhoz hogy az ember értse a Carrie naplójának a lényegét / célját, ismernie kell a Szex és New Yorkot, mivel a kettő szorosan összekapcsolódik (legalábbis kellene...), másrészt, ha valaki szerette a Szex és New Yorkot elvárhatja, hogy az előzménysorozat hű legyen a sztorihoz... így az egész előzmény-dolog értelmét veszti.
2014. jan. 26. 14:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg arról se beszéljünk, hogy a gimis szerelme Jeremy volt, akit CARRIE dobott, mert azt hitte talál jobbat. Nem az a baj, hogy van egy-egy orbitális baki, hanem az, hogy több a baki, mint az eredeti sztorihoz hiteles rész. Tudom nem kötelező nézni, tudom! Mostantól nem is fogom.. így nem az igazi... szerintem.
2014. jan. 26. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Szex és New York sorozatot nagyon szeretem, a Carrie naplója viszont sosem érdekelt.
2014. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!