Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Még sose voltam moziba, hogy...

Még sose voltam moziba, hogy működik az egész?

Figyelt kérdés
Tudom, viccesen hangzik, de valaki nem írná le nekem az egész menetét, hogy megy? :D Moziba lesz randim, és nem akarok beégni a srác előtt, hogy pl azt se tudom melyik terembe menjek.
2014. jan. 26. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először veszel jegyet, ott el kell mondanod melyik filmre és ha diák jegyet kész akkor azt is. Ez után (a legtöbb moziban, de valamelyikén bent van) veszel popcornt, innivalót,... ha akarsz. Ez után várnod kell, kb. 5 perccel a film kezdete előtt beengednek. Ott odaadod a jegyed és leszedik a szélét. (valahol ez géppel működik). A jegyeden rajta lesz, hogy melyik terembe leszel és melyik a helyed. A sorok lentről vannak beszámolva (az alsó sor az első). A székek pedig jobbról, ha velük szemben állsz. Miután a jegyed leszedik a szélét a termek előtt leszel, ezek be lesznek látványosan számozva, menj be a terembe és ülj le. Először reklámok lesznek és előzetesek, utána kezdődik a film. Sok sikert!!
2014. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a mozihoz -> bármelyik jegykiváltóhoz bemehetsz -> megveszed a jegyet a kiválasztott filmre -> vársz, és ki lrsz írva a jegyedre, hogy hányas terem, hányas film, és ki is lesz táblázva, esetleg követed a tömeget...

Amúgy szerintem aranyos, ha egy lány nem tud valamit, és segíteni kell neki... Sok sikert! :)

2014. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A termek meg vannak számozva az ajtó mellett, nem lehet eltéveszteni őket, és ki van írva, hogy melyik film melyik teremben lesz.
2014. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2014. jan. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!