Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan sorozatot (esetleg...

MBS kérdése:

Olyan sorozatot (esetleg filmet) keresek ami Japánban (esetleg Kínában) játszódik (nem vagyok animés de az Avatar című rajzfilm nem volt rossz tehát olyasmi is jöhet) minden érdekel, tudtok ilyet mondani?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Japánban: Egy gésa emlékiratai

Kínában: Múmia 3. , Kettétört szívek háza (részben legalábbis), A szerető

Bocs, de most csak ennyi jut eszembe. Az első háromban vannak ilyen tradicionális elemek is, A szeretőben már nem annyira, viszont Kínában játszódik.

Egyébként több animének is van megfilmesített változata, pl: Nana, Szerelmes vagyok a húgomba, Death Note, de nem ha az előbbi szempont miatt vagy kíváncsi az országokra, akkor mondjuk az Inuyasha egy nagyon szép sorozat, a középkori Japánban játszódik.

Remélem, segítettem.

2014. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Death Note live action azon kívül, hogy Matsuyama Kenichi milyen cuki benne, nem sokat ér. Inkább az animét nézd belőle, az nagyon jó. A Nana live action is jó és a Jigoku Shoujo-ból (Pokoli lány) készült sorozat is.

Ha lány vagy és cuki japán pasikat szeretnél nézegetni, akkor a Hana Yori Dango doramát nézd meg, a Gokusent és a Nobota wo Produce-t.

Filmet közül a Bábokat (Dolls, 2002) tudom ajánlani, de azt nagyon.

2014. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)


A cuki japán pasik nem vonzanak a nők jöhetnek :)

2014. jan. 27. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:

igaz h dokumentum film, de szerintem erdekes lehet a japanrol erdeklodoknek:

http://www.youtube.com/watch?v=prNYOW0_kms

2014. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!