Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Berki Krisztián (Édes élet)...

Berki Krisztián (Édes élet) miből él?

Figyelt kérdés
csakmert azt soha nem mutatják,h. dolgozna
2014. jan. 27. 15:22
 1/8 anonim válasza:
Hogy jelenleg miből él azt nem tudom, de 3 évig volt a Fradi vezérigazgatója régebben.
2014. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,azt tudom. ami szintén vicces,mert semmi ranglétrán felkúszás nem volt,sem végzettsége nincs hozzá
2014. jan. 28. 14:52
 3/8 anonim válasza:
az a vicces ahogy ma elköltöttek 130.000ft ot más ennyiből vagy ettől kevesebből él 1 hónapig!
2014. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csalasbol,sikkasztasbol,lopasbol!
2014. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg is ejaras folyik ellene a torvenyszeken.Tavaly augusztusban itelet is szuletett ellene 47 Millios sikkasztas miatt amit a Vaci M2es focicsapattol sikitott el!
2014. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MB2es foci
2014. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem egyrséz műmájerkedik, ezzel a fagyi pénzzel meg ilyen idióta szövegekkel. Vmit iztos lopott, ha lopot 10 millát és befektette vhova, ami jól sikerült akkor abból összejöhet 50-60 milla, az meg már viszonylag jó kamatot hoz.


Egyébként 50%-a biztos kamu amit állít magáról.

Kváncsi vagyok mi lesz vele, stílusa van az tény, de én nem birom. Egy majka nekem szimpibb pedig ő se a szívem csücske, de Berki sokkal többet kamázik.

2014. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sikasztás
2014. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!