Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Violetta: Melyik részben...

Violetta: Melyik részben donti el hogy Leonnal lessz?

Figyelt kérdés
hányadik részben donti el hogy leonnal marad?
2014. jan. 27. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
remélem minél előbb :D
2014. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát énis remellem de ahogy láttam akkor olyan 50-60 resz korul mar vele lessz vagy hogyan de ahogy látom megint kell várni majd az uj reszekre mert a 40.résznel megint leall es ujbol adjak 26 resztol vagy hogyan :(
2014. jan. 27. 20:01
 3/12 anonim ***** válasza:
ahj.nemár :SS amúgy nemtudod,hogy most milesz Violettával meg Tomassal? remélem nem jönnek össze .. meg most akkor Ludmilla meg Leon játsza a főszerepet?
2014. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát nemigen tudom hogymilessz mert minden reszbe csakugy belenézek gyorsan mert ugyse értem mitbeszelnek :D de ahogy lattam valami lessz 40 reszben ami leonnak nemfog tetszeni aztan mar ilyan 50-60 koruli reszben már csak rá fog gondolni emg ilyenek aminek mondjuk orulok :D
2014. jan. 28. 14:42
 5/12 anonim ***** válasza:
értem köszi :D de nem a 34.részbe lesz Leonnal az első csókuk? utána összefognak veszni vagy mi? :(( mert utána majd Tomassal is fog nem? :O
2014. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
deigen most fognak csókolózni de nemtudom hogy ossze e fognak veszni emrt amugy ezt ense ertem mert a vege felé igen tomasszal is fog csókolózni szoval nemértem én már:// :D
2014. jan. 29. 14:47
 7/12 anonim ***** válasza:
háát énse :c :D mindegy kösziii amúgy :) hát remélem Leonnal lesz..meg hogy a Ludmilla meg Leon nem jön össze... nem bírom a Ludmillát .. :D
2014. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nincs mit:) hát énis nagyon remellem!:D es nemfognak tuti hisz leon is utallja ludmillat de am enis utallom de azer vegyuk azt h ha nemlenne benne akkor nemis lenne erdekes mer akkor mar midnne tuljo lenne :DD
2014. jan. 30. 14:10
 9/12 anonim ***** válasza:
amúgyja :DD amúgy az lenne jó ha a darabba a főszerepet Violetta és Leon játszaná :D amúgy szerintetek igazából együtt van Leon meg Violetta? :OO mert láttam róluk képeket hogy csókolóztak meg ilyenek..és az nem a sorozatból volt .. :DD jólenne amúgy nagyon cukik együtt :PP :D:D
2014. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát az jó lenne aha:P hát nemtudok róla de az tény h osszeillnek :P
2014. jan. 30. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!