Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki szereti még az olyan...

Ki szereti még az olyan típusú rajzfilmeket, mint a Candy Candy, a Hosszúlábú Apu, Anne otthonra talál, Emily Newmoonban, a Kisasszonyok vagy a Jo fiai?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Imádom Candyt, egyszer vetítették,azóta sem, pedig sokkal jobb mint bármi mostani. Csodálatos,és romantikus,minden korosztálynak ajánlott.
2009. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Anne-t imádtam, és könyvben még jobb. Az Emily-t csak olvastam, most akkor majd rákeresek, a többit nem ismerem.
2009. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Candy-t sirattam(miután Terry is lelépett)

A Hosszúlábu aput asszem nem néztem,

Anne otthora talál?Húúú én azt nem láttam:(

Sem az Emilyset,de a Kisasszonyokat igen,sőt ha hiszed ha nem épp most olvasom:)A jo fiai még kimaradt,de hamarosan:)Filmben láttam már meg az animét is,de ugye az csak a Kisasszonyok részt dolgozza fel,jesszusomépp vmelyik nap néztem németül.Kicsiként olyan 5 lehettem amikor adták nem tudtam németül de értettem mindent:)És sírok máig mert Laurie és Jo nem találhattak egymásra:(

2009. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Emily sajna nem jött be Magyarországra. Az Anne, azt hiszem ment németül, meg a Jo fiai is. (Én most a Fiatalurakat olvasom:))
2009. dec. 5. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy az Emilyből is készült rajzfilm! Honnan lehet azt letölteni?


Illetve még a Hosszúlábú Apu is érdekelne... azt se láttam. A Candyt igen, és zseniális volt, azóta se adták le újra. :((

2010. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nagyon szeretem ezeket! Amikor kicsi voltam imádtam a Hosszúlábú aput! Viszont sajnos nem az összes részt láttam, aztán nem adták, vagy már nem is tudom mi volt pontosan, de nagyon sajnáltam, hogy úgy feledésbe merült! Aztán kicsit nagyobbként megtaláltam könyvben és fúú úgyis remek (ja úgy Nyakigláb Apó a címe, ha valkit érdekel!)! Most viszont tök véletlenül megtaláltam az összes részt és hát nagyon nagyon kedves... úgyhogy ajánlom mindenkinek! [link] egy hete találtam rá és újra újra nézem :DDDD
2011. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A sorozatbaráton rajta vannak, mármint a Candy Candy és a Hosszúlábú Apu
2014. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!