Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Ki a kedvenc szereplőtök a Gyűrűk Urából?

Figyelt kérdés

Számotokra melyik karakter az, akivel a leginkább tudtatok azonosulni vagy aki a leginkább szimpatikus volt nektek a Gyűrűk Ura trilógiából?

És miért?

Számomra a nagy kedvenc Boromir volt.Ő volt a leginkább emberi személy,bár kétszer is elgyengült a gyűrű ereje miatt,de mikor szükség volt rá végül életét adta a barátaiért.



2014. jan. 29. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem a főszereplők között van a kedvencem. Én Théoden király karakterét tartom benne a legjobbnak. Tudja, hogy fel kell áldoznia nagyon sok katonáját és talán saját magát is azért, hogy a világ biztonságban legyen a jövő nemzedékek számára de megteszi. Mindamellett nagyon sokat őrlődik, hogy mi a helyes döntés de végül a jó irányban indul el.
2014. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvencem Éomer. Főleg a hazaszeretete miatt és azért, mert minden áron védeni akarja a kishúgát.:) Amikor Rohanból kiutasították, akkor is hű maradt a királyához és a hazájához és ez szerintem nagy érték. :)
2014. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Samu. Hűséges, odaadó, gondoskodó, önzetlen. Nem hat rá a gyűrű, mindig önmaga marad. És soha nem adja fel a reményt.
2014. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindegyik korrekt volt.Megmondom őszintén az úgymond főszereplő Aragorn,abszolút nem fogott meg.Igazság szerint úgy gondolom, ő nem áldozott fel semmit.Nem kellett súlyos nehéz döntéseket meghoznia csak sodródott az eseményekkel.
2014. jan. 30. 16:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Frodó. Tudom, egy kicsit unalmas dolog kedvencként megnevezni, de ő fogott meg legjobban. Az, ahogy lassan felőrölte a gyűrű, nagyon emberien volt ábrázolva. Ráadásul amikor olvastam, valahol mindig bennem volt, hogy ez egy tündérmese, ahol a jó végül győz, ezzel együtt persze Frodó is. Amikor végül nem volt képes eldobni a gyűrűt, az nagyon megérintett.
2014. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Legolaaaas
2014. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

kérdezőnek:

Nekem nem Aragorn a kedvencem,de szerintem azért Ő is hozott áldozatokat...Otthagyta Arwent,sőt még meg is próbálta rábeszélni,hogy hajózzon el a népével...Az egy dolog,hogy végül Arwen nem ment el...

/ezt nem azért írtam,hogy leoltsalak,ne értsd félre:):D/

2014. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Legolas, egyrészt mert olyan jól néz ki, másrészt bebizonyítja, hogy az ellenségeinkkel(az ő esetében Gimlivel) is ki lehet békülni.
2014. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Legolas :D
2014. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Legolas<3:D
2014. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!