Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki az alábbi...

Ismeri valaki az alábbi filmet, esetleg tudja a címét?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem, David Hasselhoff játszik benne egy veszélyes elmebeteget, aki egy repülőgépen utazik, és lelövi a pilótát, miközben egy behavazott hegység felett repülnek. A gép így a hegyoldalba csapódik, és lavinát okoz. A lezúduló hó betemet egy hegyi piheőházat, ahol épp egy család tartózkodik -- talán "síszabadságon" vannak ott. (Klasszikus család: apuka, anyuka, idősebb kislány és fiatalabb kisfiú.) A házban ragadnak, és valahogy az elmebeteg is odakeveredik, akkor találják meg, amikor megpróbálják magukat kiásni. Már majdnem megfagyott, alig él, és mivel nem tudják, kicsoda, beviszik és felmelegítik. Amikor azonban rájönnek, hogy veszélyes a fickó, az apuka kiköti a lépcsőkorláthoz, a kislány meg megsajnálja és elengedi. Utána nem tudom, milyen bonyodalmak jönnek még, arra emlékszem még, hogy az egyik gyerek (talán a kisfiú) valahogy kijut a házból, és segítséget akar hozni, és megtalálja a gép roncsit, közte a pilóta megfagyott holttestével.

Nem emlékszem a film befejezésére sem.

Még gyerekkoromban láttam, ennyire emlékszem belőle, valaki meg tudná mondani, mi a címe?


2014. jan. 30. 17:32
 1/2 HalkHogen ***** válasza:
Lavina (mostanában is gyakran vetítik)
2014. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:-))

Sajnos nem nézek tévét, így ha vetítik is, az engem elkerül.

2014. jan. 30. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!