Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Wall Street Farkasa c....

A Wall Street Farkasa c. filmet, vagy a Walter Mitty titkos élete c. filmet éri meg jobban megnézni moziban?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a két film között. Mindkettő tetszik. A Walter.. c. film áll hozzám közelebb, de a Wall s.. sok jót olvastam, illetve elég jónak tűnik. Bár, nem nagyon szeretem az ilyen hosszú filmeket moziban nézni.
2014. jan. 31. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz hosszu filmet nezni moziba,akkor miert tetted fel a kerdest?
2014. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alapjáraton a másik film is 2 órás, úgyhogy nem nagy a különbség. Ez nem befolyásolja teljesen hogy melyiket nézzem meg. De azért köszönöm a "választ"..
2014. jan. 31. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Wall Street
2014. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyértelműen Walter Mitty!!!!!!!!!!!!!
2014. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem már az is baj, ha egy viszonyleg tudatos filmnéző ilyet kérdez! Ha nem a Wall Street Farkasára mész el, inkább ne nézz soha filmet! :)
2014. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 guba12 válasza:
100%

a Walter Mitty titkos élete nagyon jó

láttam és egyszerűen imádom (azért nem annyira mint a STAR WARS-t de azért tényleg jó) ;)

2014. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 guba12 válasza:
43%
de viszont tudok még egy jót: A Wall Street Barkasza
2014. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül a Walter Mitty-t választottam, és nagyon jó volt :) De ahogy látom, az 5-ös válaszoló kedvéért többet nem nézhetek filmet :( :D
2014. febr. 2. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:
jól tetted h azt választottad... :D az a film sokkal többet ad, mint a wall street
2014. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkét filmet nézd meg, mihelyst módodban áll, mindegy melyket nézed meg előbb.
2015. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!