Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki megtudna mondani hogy...

Valaki megtudna mondani hogy mi ennek a filmnek a cime? Ez egy amerikai film ugyhogy en is csak angolul tudtam nezni.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 eve lattam egy Amerikai filmet ami igazsag alapon jatszodott es nagyon tetszett az a film de sajnos a cimere mar nem emlekszem . Ha valakinek beugrik igy leiras alapjan nagyon megkoszonnem ha megirna nekem a cimet mert szivesen megneznem ujra.


Arrol szolt a film hogy volt egy lany o nagyon szeretett rajzolni,festeni es neki volt egy huga aki mozgaskorlatozott volt es meghaltak a szuleik es egy nagyon elmebeteg nonel laktak a szomszedba tobb veluk egyidos gyerekek is laktak ott kb 13-15 evesek es mindig atjartak hozzajuk jatszani. A no akinel lakott a ket lany az annyira orult volt hogy eheztette a nagyobbik lanyt es kikototte a pincebe es megverte meg meg is egette aztan a kesobbiekben az egyik szomszed fiuval meg is eroszakoltatta. A szomszedi gyerekek nem mertek szolni senkinek hogy mit csinal az orult no. Volt ott egy fiu akivel mar az elejetol kezdve joba volt a lany volt amikor o vett neki hamburgert es fel is ultek egy ilyen oriaskerekre ketten ha jol emlekszem. A fiu szerelmes is volt a lanyba de o sem mert senkinek sem szolni. Egyszer majdnem meg is szoktette a lanyt csak a lany visszament a hugaert a hazba es igy nem tudtak elszokni mert meglattak oket. Aztan a film vegen sajnos annyira megkinozta az elmebeteg no azt a szegeny lanyt hogy belehalt a serulesebe es a rendorok meg is talaltak a pincebe tobb helyen is megvolt egetve.


2014. jan. 31. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :)
2014. febr. 1. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!