Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azt a sorozatot keresem...

Azt a sorozatot keresem amelyik a 90-es években ment a magyar tv-ben, valahol, késő este, "Rózsaszín történetek" címmel, de így sehol nem találom. Kosztümös, erotikus, talán valami európai lehet. Valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv, szerintem nézd meg a videótárat:)
2014. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már mindenhol kerestem,valszínűleg nem ez a címe, de nemtom mi lehet.Videótár?Mire gondolsz?
2014. febr. 1. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam, de még nem olvastam el a hozzá tartozó útmutatást:D mtva.hu/hu/kozonsegszolgalat/kozonsegszolgalat-gyik/338-mtv-videotar-sugo
2014. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megtaláltam a tv újságot abból az időből és benne volt, "Rózsaszín sorozat-francia erotikus film".Persze magát a sorozatot tvábbra sem találom, de lagalább tudom a pontos címét,magyarul,mert az eredeti cím nem volt még anno feltüntetve.
2014. febr. 2. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!