Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki ennek a konkrét...

Ismeri valaki ennek a konkrét szellemes/démonos filmnek a címét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta keresek egy konkrét szellemes/démonos filmet, amelynek a címét nem tudom, csak néhány mozzanat maradt meg a film történetéből. Nem sok sajnos, de hátha valaki rájön ezekből is.


A lényeg az, hogy ha jól emlékszem, van egy apa, két gyerekkel egy házban, az idősebbik gyerek egy lány, aki nagyon haragszik az apjára, talán az anyjuk halála miatt (de ebben nem vagyok biztos), az apa próbálja helyrehozni a lányával a kapcsolatot, de ő egyre inkább befelé fordulóbb lesz, ingerlékennyé válik. Furcsa dolgok kezdenek történni a lakásban, és a történet felénél kiderül, hogy a lány okozza ezeket a jelenségeket (arra nem emlékszem pontosan, hogy a házba hívott szellemguruk megszállottságot állapítottak meg nála vagy a tinédzserkori pszichokinézis tüneteit, amelyek feldúlt állapotban jelentkeznek).


Van még egy jelenet, amikor egy nap az apa beront a lány szobájába, mert a lány az ágy fölött lebeg, és az apa próbálja visszarántani a lányát az ágyra. (ez nem tudom, mennyire segít...)


A következő jelenet, amiről talán felismerhetőbb lesz a film, az az, hogy a paraguruk kamerákat szerelnek fel a lakásban, olyanokat, amelyek éjjellátóak, és ebben a jelenetben, amikor beüzemelik a kamerákat, azok elkezdenek pásztázni úgy, hogy másodpercenként villantanak. A jelenet egyik részében pont egy ilyen kamera szemszögéből látjuk az eseményeket, ahogy tök sötét van, aztán villanás, aztán sötét, aztán villanás, miközben a kamera pásztáz, teljes a csend, aztán meg az egyik villanásnál, a zöld képen feltűnik a szellem. Azt hiszem valamilyen hívóhangot is beüzemeltek a paraguruk, és ezért is jelenik meg a szellem.


A segítséget előre is köszönöm.


2014. febr. 1. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te az Apartment 143-ra gondolsz.

[link]

2014. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez az a film!
2014. febr. 1. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!