Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violetta c. sorozatban...

A Violetta c. sorozatban milyen szerepe lesz Esmeraldanak?

Figyelt kérdés
Mert láttam egy videót, amiben Germannal van esküvője. És egyáltalán ki ő, mikor lesz benne a sorozatban? Egy másik nevelőnő vagy mi? Ja és jó vagy gonosz? :)

2014. febr. 2. 13:27
 1/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne ugyanis kitúrja Angiet
2014. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Emma002 válasza:
Na ez engem is. De ha jól vettem le a videóból, akkor Jade közbelép az esküvőn és nem tudom, hogy végül lefúják-e, de nagyon remélem, mert Germangie a legjoooobb!!!
2014. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Valami csaló aki kitúrja Angiet és Jadet

És Vilu imádni fogja

2014. febr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jól vettem ki a videóból akkor Vilu zenetanára aki Jaddel összefog és kitúrja Angiet aztán Jadet is.Nagyon szemét nő olyan mint Jade csak ennek esze is van.Az esküvős videót én is láttam nemtudom mi llesza végén
2014. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Asszem kiderül róla hogy csaló
2014. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvieg Jade bízta meg őt, hogy túrja ki Angiet... de az esküvőn kiderül...
2014. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jade és Matias bérelte fel őt, hogy Angiet túrja ki German életéből, de Esmeralda okos ezért kitúrja Jadet is, hogy övé legyen az egész vagyon. Az esküvőn én úgy tudom nem derül ez ki, mert nem hisznek Jadenek, de az esküvő ekkor elmarad!
2014. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!