Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tegnap és ma volt a tv-ben a...

Tegnap és ma volt a tv-ben a Ben Hur. Szeretitek? Szerintem csodálatos, megunhatatlan film. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Én elalszom rajta...
2009. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnálhatod! Egyszer nézd végig!
2009. dec. 6. 18:59
 3/9 anonim válasza:
32%

Szerintem is elég unalmas.

Kár volt ilyen hosszúra nyújtani, így elég vontatott lett a történet.

2009. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De hát mégis csak kapott 11 Oscar-dijat! Szerintem többet is megérdemelt volna!
2009. dec. 6. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nagyon jó szerintem!! igaz tényleg elég hosszú, de ettől függetlenül nagyon szeretem. bár én majdnem elbőgtem magamat...

neked ki a kedvenced belőle? nekem Eszter.:)

2009. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, én imádom ezt a filmet, már sokszor láttam, de most is nagyon tetszett. Én szinte végig sírtam az egész filmet. Nagyon sok megható rész van benne, az egyik legszebb, amikor lemegy Júda az anyjához a leprások völgyébe.
2009. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szép jelenet tényleg,de nekem a vége a legszebb,amikor minden jóra fordul és Júda magához öleli mirjamot,Tirzah-t meg Esztert,de az egész film gyönyörű!! Örülök,hogy Neked is tetszik!
2009. dec. 10. 19:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocs!! Nagy kezdőbetűvel: Mirjam!!
2009. dec. 10. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, és hát nem véletlen, hogy megkapta azt a sok Oscar- díjat! Az is jó rész, amikor Messala haldoklik, de még a halálán is fájdalmat okoz Júdának, hogy megmondja, hol van az anyja meg a testvére. Még akkor is gonosz Messala.

Egyszóval az egész film tökéletes. Nálunk az egész család imádja. Örülök, hogy Neked is tetszik.

2009. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!