Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sima fullmetal alchemist...

A sima fullmetal alchemist 34. része?

Figyelt kérdés
ba 34.részben a zöld hajú srác meg a szarvas pasas szembeszálltak bujával és falánkal a faházban,és kapzsi meghalt,de a zöld hajú srác és a szarvas fickóű túlélték? vagy mi lett velük? és Marta szerepelni fog még?

2014. febr. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

a zöld haju sracnak a neve Polo! De szerintem kevered! Elmagyarazom:

Szoval a sima FMA-ban akkor halnak meg, amikor megprobaljak megvedeni Kapzsit Bradleytol, és vegulis o oli meg oket. Marta ott joval tovabb el, de amiatt mert elrejtettek Al panceljaban. O azert hal meg, mert rajott, h Bradley homunculus, és ezért megolik. Sajnalom szegenyt!

A testverisegben pedig Buja oli meg oket, es Falang meg ugymond "eltakaritja" oket. Kapzsit a tobbi homunculos oli meg. Marta itt is meghal, mert bosszut akart allni Kapzsiert.

A sima FMA-ban Marta meg szerepelni fog, és segit Ednek és Alnak! :)

2014. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ne haradugj de dorochet a neve most megtudtam de amugy ekkora baromsagot...annyit en is tudok h nem igy volt mert amit a testverisegrol irtal az nem igy van mert azt par napja néztem...szoval aki értelmesen válaszol annak nagyon megkoszonom :).....pff polo....ilyen szereplo nem volt xp
2014. febr. 6. 06:51
 3/6 A kérdező kommentje:
szoval aki értelmes választ ad annak nagyon megköszönöm
2014. febr. 6. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
amelyik verziorol en beszelek, abban ez volt a neve! mellesleg szivesen!
2014. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

fogd már fel hogy totális baromságot beszélsz .. nem fogom megköszönni mert POLO nincs benne..dorocetnek hívják...eggyáltalán polo nevű karakter sincs benne

KÖNYÖRGÖM AKI NORMÁLISAN TUD VÁLASZOLNI AZ TEGYE MEG ANNAK MEGKÖSZÖNÖM

2014. febr. 9. 17:18
 6/6 anonim válasza:
Most néztem meg. Buja és Falánk kinyírta mind a kettőt.
2014. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!