Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan filmet, mint a Social Network - A közösségi háló, és az iPhone alapításáról szóló film?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az iPhone nem egy cég, hanem egy termék, amit az Apple dob piacra. Van egy viszonylag friss film Steve Jobsról, az Apple alapítójáról szól. Ashton Kutcher játszik benne. jOBS a film címe.
2014. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen elíírtam, apple-t akartam írni, és arra a filmre utaltam, h ahhoz hasonlót
2014. febr. 4. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ilyen dokumentumfilm jellegű alkotás, de van egy nagyon jó 2012-es film, ami az internet sötét oldalát mutatja be több szereplő sorsán keresztül, akiknek a története összekapcsolódik a filmben, a címe Disconnect. Egyenlőre csak feliratos verzió érhető el belőle, de szerintem még így is érdemes megnézni, nekem nagyon bejött.

[link]

2014. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a film a Microsoft és az Apple alapításáról szól. Klasszisokkal jobb, mint a mindenki által hype-olt, teljesen középszerű Social Network.


[link]

2014. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!