Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan, aki ismeri/szer...

Van itt olyan, aki ismeri/szereti a Black Books c. sorozatot? Tudnátok hasonlót ajánlani?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon imádom, hatalmas az egész. :D

Olyan nem igazán jut eszembe, ami nagyon hasonló lenne... Én britek közül a The Inbetweenerst szeretem (ebben kamaszok vannak), aztán jó még a The League of Gentlemen (ez iszonyat morbid, vagy szereted, vagy utálod), a Peep Show, a Keeping Up Appearances, a különböző Alan Partridge műsorok, a One Foot in The Grave, Father Ted... Hogy melyik jön be és melyik nem azt neked kell eldönteni.

2014. febr. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is imádom:D A The League of Gentlemenből volt szerencsém néhány részt látni, fantasztikus:D Csak sajnos nem találom ezeket sehol sem (black books-ra is véletlenül akadtam rá még régen). Annyira sajnos nem jó az angolom, hogy felirat nélkül tudjam nézni (pláne az akcentus miatt).
2014. febr. 10. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Na arra pont jók ezek a sorozatok, hogy az akcentust megtanuld megérteni. Abból a szempontból a Misfits jó még nagyon (néhány karakter úgy beszél, hogy nem is hangzik angolnak), de az dráma és vígjáték, szóval nem végig röhögőgörcs. De ahhoz van felirat, mert anno én is angol felirattal néztem olyan 2 éve.
2014. febr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!