Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló film vagy sorozat...

Hasonló film vagy sorozat ezekhez/Alkonyat, Beatiful creatures-lenyűgöző teremtmények, harry potter, H2O/?

Figyelt kérdés

#sorozat #Harry Potter #Twilight #alkonyat #hasonló #Eclipse #H2O #New Moon #lenyűgoző teremtmények #beautiful creature
2014. febr. 8. 19:33
 1/8 anonim válasza:
13%
Gondolkodtam, hogy mi alapján gondolkodjak, hogy "hasonló ezekhez". De ezekben semmi közös nincsen. Arról nem is beszélve, hogy a Twájlájht meg a Harry Potter nem sorozatok, a többi 3 pedig nem tudom micsoda pontosan.
2014. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

am. ott van hogy film vagy sorozat

nem valóságszerű,mesebeli lények,a valóságtól elrugaszkodott,ilyesmikre gondoltam a hasonlónál :)

2014. febr. 8. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
(Sorozat) The Secrelt Circle :) Abban is az játszik mint a H2Oban,de egy az egy pöppet durvább. Boszorkányos,de nem durva:)
2014. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Merlin (a kedvenc sorozatom, feltétlenül nézd meg az összes részt!), Matilda, a kiskorú boszorkány (nagyon tanulságos film), Hősök legendája. Több most nem jut eszembe, de ha igen, küldök még.
2014. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott még egy: Internátus
2014. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

az Internátust pont most nézem/már az 5. évadnál tartok/

:)

2014. febr. 9. 18:55
 7/8 anonim válasza:
100%
A Vampire Diaries is vámpíros sorozat és nagyon jóóó :3
2014. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A vámpírnaplókat is pont most nézem :D XD

de azért köszi

2014. febr. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!