Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot nézzek?

Milyen sorozatot nézzek?

Figyelt kérdés

Most egyszerre fejeztem be több sorozatot és ami még érdekel, arra meg várni kell, mert hetente jönnek ki újabb részek. Olyan kellene, aminek már több évada kijött és nagyon jónak találjátok, izgalmas, fordulatos, jók a színészek...

Amiket már láttam: Tudorok, Trónok Harca, Rém rendes család, Így jártam anyátokkal, True Blood, American Horror Story, Breaking Bad, The White Queen, Family Guy, American Father, Simpson család, Agymenők, Vámpírnaplók.


Ezeken kívül kellene valami jó kis sorozat. Nyomozós sorikat ne írjatok légyszi, mert azokat nem igazán szeretem.



2014. febr. 9. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve Pretty Little Liars, Jóbarátok, Odaát, Lost.. már ezeket is láttam
2014. febr. 9. 16:45
 2/5 anonim ***** válasza:

:D jó sok sorozatot láttál!pacsi!

Ajánlom:

Doctor Who:időutazós,mindenféle szörnyes,sci-fi

Skins: Tini sorozat,tinik élete,de egész jó:) (csak az első két évad!!összesen:7 van és már nem folytatják tovább)

Semmi közepén: Amerikai családról szól,hétköznapjaikról

Sorozatbarat.co-n fent van az összes :)

2014. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Doctor Who-t is láttam már :)
2014. febr. 9. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Született feleségek, Szex és New York, ez a kettő alap, ha lány vagy és nem láttad még:)

Ezen kívűl Férjek gyöngye, Modern család, Gossip Girl, One tree hill.

2014. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Született feleségeket is láttam, Modern családot is láttam, Gossip Girlbe bele néztem, de nagyon nem az én stílusom.

One Tree Hillt sem szeretem, régebben azzal is próbálkoztam.

2014. febr. 9. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!