Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon félelmetes az American...

Nagyon félelmetes az American Horror Story, vagy csak olyasmi, mint a Vámpírnaplók?

Figyelt kérdés
Meg szeretném nézni, de alapvetően félek a horroroktól..

2014. febr. 9. 20:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Vannak benne ijesztő részek,de alapvetően nem mondanám annyira ijesztőnek.A Vámpírnaplókhoz semmi köze,és mindegyik évad más sztorin alapul :)
2014. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más a határ. Ezt csak úgy tudod eldönteni, ha egy részbe belenézel. Más véleménye igazából nem számít ez ügyben.
2014. febr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazad van, második válaszoló.

Első, tudom, hogy semmi köze a Vámpírnaplókhoz, csak ijesztőségben akartam összehasonlítani. :D

2014. febr. 10. 17:02
 4/5 katpetrovapierce válasza:
20%

Nem kell az AHS- tól. Nem tudom, hogy meddig láttad, de az első évadnál ki fogsz akadni, ha szereted a megszokott részeket és a romantikát, és a happy end végeket. Az americai horror storyn én kiakadtam a végén.

Egyébként teljesen más a TVD és az AHS. A TVD-nek van értelme, és vége, de az AHS-nak semmi.

2014. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én pont fordítva látom, szerintem az Ahs-nek van értelme, a Tvd-nek meg nincs. Az Ahs-ben legalább vannak fordulatok, több izgalom, rejtélyek.. a Vámpírnaplókat már kezdem unni.

Amúgy köszönöm a válaszokat, végül meg mertem nézni. :D

2014. febr. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!