Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a "Keith" című...

Aki látta a "Keith" című filmet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha Keith szerelmes a lányba, miért mondja neki a végén hogy csak megakarta d*gni? és hogy utálta őt és azt akarta hogy szenvedjen és ezt elérte?.. nem értem .
2014. febr. 9. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit gondolkodjál. A srác rákos, a film végére asszem meg is halt, nem akarta, hogy a csaj kötődjön hozzá. Inkább utálja, haragudjon rá, de ne sajnálja. Hülye, kitekert logika.
2014. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most láttam, és igen, nagyon szereti a lányt, a végén a repülőteres csókolózás is ezt bizonyítja. Csak mivel tudta, hogy nagyon kevés van neki hátra, ezért nem akarta, hogy a halálával szenvedést okozzon Natalienak. Bár az elején tényleg az volt a célja, hogy csak szórakozzon vele, és hogy ugyanolyan szarrá tegye az életét, mint amilyen a sajátja.
2015. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!