Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Régebben láttam egy nagyon különleges filmet, sajnos már nem emlékszem a címére, hátha valaki, aki ismeri, annak eszébe jut. A történet lényegében egy baleset állt, amit több különböző nézőpontból mutatott be a film, sajnos több mindenre nem emlékszem. Ha esetleg valaki felismerné, vagy tud hasonló filmet (amikben több nézőpontból láthatunk bizonyos cselekményeket) és megosztaná velem, megköszönném.

2014. febr. 10. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 11:14 című film ugrott be. Olyasmi, hogy történt 11:14-kor egy baleset és valamilyen szinten sokan érintettek a dologban és kapcsolódnak is egymáshoz.
2014. febr. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy baleset anatómiája esetleg?
2014. febr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 11:14 c. filmre gondoltam, de most ahogy elolvastam a kedves második válaszoló által említett film tartalmát, ahhoz is kedvet kaptam. Mindkettőtöknek nagyon szépen köszönöm, esetleg ha ismertek még hasonló kicsit különc alkotásokat, azt szívesen meghallgatnám.
2014. febr. 10. 02:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyen még a 21 gramm.
2014. febr. 10. 02:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a film az ütközések:

[link]

2014. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen még a Disconnect (2012), csak felirat van hozzá, szinkron nincs

[link]

2014. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De ebben a stílusban nekem a kedvencem a Bábel

[link]

2014. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!