Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyek azok a...

Szerintetek melyek azok a filmek, amit mindenkinek meg kellene nézni? Van top listátok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

A boldogság nyomában

A tűzben edzett férfi

A lehetetlen

Kutyahideg

Az osztály

Az utolsó mohikán


De nem folytatom, mert rengeteg van.:)

2014. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rekviem egy álomért, Amerikai szépség, Eredet
2014. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ezek közül csak A boldogság nyomában-t láttam, ehhez hasonló motiváló filmeket tudtok még?

Az amerikai szépséget hétvégére tervezem.

2014. febr. 13. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd ha megnézted az Amerikai szépség-et, írd le, hogy tetszett.

Az osztály c. észt filmet láttad már? Két kiközösített 16-17 évesről szól. Eléggé szomorú film, de megéri megnézni.

2014. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Zongorista

V, mint vérbosszú

Az utolsó szamuráj

Eredet

Életrevalók

Ryan közlegény megmentése

Harcosok klubja

.....

2014. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

IMDB pont alapján annyit kapott mint az életrevalók, szerintem nem ér annyit. Megnéztem de többet vártam tőle, feleslegesen van húzva 2 órát és az üzenete sem nagyon jött át.

Lehet sokat számít az is, hogy nem szeretem a happy end nélküli egy részes filmeket, nekem az mindig olyan "lezáratlan". Második részt nem találtam belőle, pedig '99-es film úgyhogy szerintem nem is készül(t).

2014. márc. 10. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!