Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak még ilyen sorozatok?

Vannak még ilyen sorozatok?

Figyelt kérdés
Eléggé bajban vagyok, mert abban a kategóriában, amiben keresgetek már szerintem az összes sorozatot ismerem. Olyan érdekel, mint pl a PLL vagy a Twisted. Amikor fiatalok életét mutatják be és van benne izgalom, krimi. Vagy csak csupán nem átlagos életű fiatal, vagy problémás fiatal életéről van szó. Ismertek olyat,ami esetleg még nem elterjedt itthon? Szinkron nem számít, csak felirat legyen, mert annyira még nem megy az angol:) Nagyon hálás lennék:)

2014. febr. 12. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ravenswood, az a PLL testvérsorozata, és most nagyon izgi.

The Originals, igaz hogy vámpíros, de nekem nagyon tetszik, holott a vámpírnaplókat kifejezetten utálom.

The Lying game, PLL könyvek írója írta ezt is, szóval hasonló lélegzetvételű, mint a PLL is.

Van még a Chuck is, az ilyen kémes sorozat, de vicces is egyben.

10 dolog amit utálok benned, az is jó de csak pár részes sajnos :) A kondom el van vetve és a Kínos is nagyon jó. Ennyi jutott most eszembe :)

2014. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) A Chuck-on kívül az összeset ismerem, de ennek utánanézek:)
2014. febr. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!