Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Média órán filmet fogunk...

Média órán filmet fogunk készíteni. Tudnátok adni javaslatokat, hogy miről szóljon?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ahol kevés helyszín van és lehetőleg iskolai történet, de persze más is jó. :)

2014. febr. 12. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
pl hogyan képzelitek el az iskolátokat 20 év múlva és ezt esetleg humorosan?:)
2014. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*v valami pincéres vagy boltos,hogy nem tud választani pl? Vagy valami ügyfélszolgálatos-segélykérős?:D:DD::D:D
2014. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szonata ***** válasza:

Ha iskolai téma:bajba került osztálytárs, visszahúzódó gyerek segítése a beilleszkedésbe, tudomásodra jutott titok kezelése,viselkedés tudománya az iskolában és máshol. A szülőkkel való konfliktusok kezelése, megértése és megoldása. A megbocsájtás tudománya.

Ha nem iskola: magáról a médiáról is szólhatna.

kommunikáció fejletlensége és annak javítása.A helyes fogalmazás és beszéd a fiatalok körében.A korai ivás, dohányzás veszélyei.

Remélem segítettem és jól érintettem meg a témát, ha nem történt, akkor nézd el nekem.

2014. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!