Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Na szóval aki szereti a japán...

AceLoveYou kérdése:

Na szóval aki szereti a japán vagy koreai drámákat akkor a hanakimi vagy a to the beautiful you a jobb felhozatal? Szerintetek?

Figyelt kérdés
személy szerint a koreai változat nekem jobban tetszik mert hát az eglész olyan normális sorozat meg amik benne voltak komoly részek azok nagyon tetszettek jó most a szereplők színész tudásától eltekintve de AMÚGY CSAK EGYET NEM ÉRTEK HOGY A KOREAI FORMÁBAN NEM TUDTUK MEG A BALESET OKÁT ÉS HGY ATTÓL MÉG HOGY LÁTOM HOGY HOGYAN UGRIK ÉN MÉG NEM MENNÉK OK NÉLKÜL UTÁNA DE EGY KICSIT AZÉRT HATÁSSAL VOLT RÁM A SZTORI ELKEZDTEM ATLÉTIKÁZNI ÉS PONT AKKO NÉZTEM A SOROZATOT DE NEM ENNEK HATÁSÁRA CSAK PONT ÚGY JÖTT KI :)

2014. febr. 12. 21:49
 1/1 anonim válasza:
Nos. Én a japánt néztem meg elsőnek, (az volt a legelső doramám is egybe *3* ) Imádtam a humorát!:DD (japán morbid humor <3 ki ne akarná...:D ) A koreaiban viszont jobban is színészkedtek..!!! (egyébként is jobb színészek szerintem, hiába vagyok elfogult a japcsikkal<3 ) szóval, amit az eredeti japánban komoly résznek neveztek, abból lehet tudni, hogy a csaj hosszasan a távolba tekint és mond a csodálkozó pasinak szép és jót... :DDD A Koreaiban meg a humort vártam... De nem kaptam (talán a bugyis jelenet,de az inkább kínos.) Szóval... Igen. Mérlegelni lehet ezt a kettőt.. Szerintem mind 2 jó.
2016. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!