Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nyeri a Hatalmasok játékát?...

Ki nyeri a Hatalmasok játékát? ( Trónok Harca )

Figyelt kérdés

Szerintetek végül ki lesz az aki a legjobban jön majd ki a 7. könyv és a sorozat végére? Ki " nyeri " meg jóformán a játszmát?

Én Petyrre vagy Varysra voksolnék, bár utóbbit jobban el tudnám képzelni úgy, hogy inkább valami hatalmas áldozattal végül a birodalom javát fogja szolgálni, minthogy a saját érdekeit tartsa szem előtt. Ellenben Petyr eddig nagyon ügyesen keveri a kártyákat, minden esélye megvan rá, hogy Észak ura legyen, és ha azt vesszük, hogy honnan indult gyermekkorában, akkor igencsak nagy sikereket ér el.

Havas Jon és Dany szerintem a Mások elleni harcban fog nagy szerepet kapni, de kétlem, hogy végül közülük kerülne ki a " győztes ".



2014. febr. 19. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem senki se fog igazán jól kijönni belőle.
2014. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy valaki jól keveri a lapokat, nem biztos, hogy végül életben marad. Bármikor olyan akadályba ütközhet, amire nem igazán számított. Lásd...Tywin. Szerintem ő sem gondolta, hogy pont úgy ér majd véget a pályafutása.

És bizony Petyrnél és Varysnál is már kezd beérni ilyesmi.

Annyira le vannak egymással foglalva a "hatalmasok", hogy nem lepődnék meg, ha a Mások győznének a végén.

A rózsák háborújának is ilyesmi volt a lényege, csak egy harmadik nemesi házzal, nem? :D

2014. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Varys-ra és Petyr-re gondolnék. Petyr hatalmat akar magának, sorra próbálja magának megszerezni a jelentősebb házak fölötti uralmat, ugye megkapta ajándékba Harrenhalt, a Völgyet, és akár még Északot is. Varys azonban a Targaryen ház uralmát szeretné visszaállítani, legalábbis nekem ez jött le eddig. Viszont szerintem sokkal valószínűbb, hogy senki sem fog nyerni, mert valamilyen módon vége lesz ennek a világnak, amiben most élnek. Havas Jon pedig meghal az ötödik könyv végén, legalábbis eléggé ezt sejtetik az utolsó sorok, de Mellisandre még feltámaszthatja, vagy valami más módon tovább élhet. Nem lepődnék meg a Cat-tel történtek után.
2014. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért Harenhal ajándékba nem éppen jó ómen. Az eddigi tulajdonosok mind meghatlak, nem éppen békés módon. :D Ott az átok.
2014. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Harrenhal
2014. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ki nyerte meg végül?
2016. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!