Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyen horror/thriller...

Mr.ember kérdése:

Tudtok ilyen horror/thriller filmeket? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok én gyenge horror vagy thriller filmet keresek, amiben nem az a lényeg, hogy gyilkolászás legyen benne. Tegnap néztem egy horror-kalandfilmet --> A rettegés mélye, Nagyon jó film volt. Nem arról szólt, hogy a nézőket ijesztgessék hanem volt egy története ami tetszett. Bár volt benne pár jelenet amikor azt gondoltam ez is csak egy hülye horror film. De végig néztem és jól döntöttem, mert nagyon jó volt. Szóval ilyen gyenge, izgalmas, kicsit ijesztős horror filmet keresek. Thriller filmből is gyengéket szeretem mint például --> Ismeretlen férfi, A szitakötő. Nem az kell a thrillernél, hogy féljek tőle hanem legyen egy története amitől összezavarodok: Most akkor mi van? Ezt a filmet most nem értem! Szóval ilyeneket keresek amitől ilyeneket kérdezek magamtól. De legyen egy nagyon picit félelmetes is. Köszi ha ezt végig olvastátok, és remélem kapok néhány választ jó filmekkel. Köszönöm.
2014. febr. 20. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Viharsziget

Vonzások (2013)

Mr. Brooks

Játsz/ma

A doboz


Nem ismerem a filmeket, amiket említettél, de a naturális darabolós/kínzós filmeket én se szeretem, nem is bírom. Szóval ezek nem olyanok, talán lesz köztük valami, amit még nem láttál, és tetszene.

2014. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Más világ

A rózsa vére

Tükrök 1-2

Sinister

Sorozatból a Twin Peaks

2014. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ami tipikusan ilyen amit keresel az szerintem a Letaszítva. A Trauma és a Sötét sarkok (Dark corners -nézd meg, hogy ez legyen az eredeti címe, mert azt hiszem több Sötét sarkok is van)jut eszembe még, amiket aztán tényleg nagyon nehéz megérteni, és borzongatósak is de nem darabolós gyilkolászós vagy ijesztgetős. Iszonyat jó thriller még a Hetedik. Plusz még Az ördög ügyvédjét tudnám ajánlani, az mondjuk azért messze van a lightos horrortól is, egy-két kicsit hátborzongató jelenet van benne, de azért végig fenn tudja tartani a feszültséget (ha az eleje kicsit nehezen is indul be), hidd el nem fogod megbánni hogy megnézed, ha a ledöbbentős filmeket szereted, és ez egy nagyon igényes alkotás, Al Pacino hatalmasat alakít benne:) Én is imádok összezavarodni a filmektől, szóval szerintem ezekkel nem nyúlsz nagyon mellé :)
2014. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3-as vagyok, az előzők által ajánlottakból a Másvilágot és a Viharszigetet láttam, igen tényleg azok is neked való kategória, nézd meg!
2014. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3-as vagyok, az előzők által ajánlottakból a Másvilágot és a Viharszigetet láttam, igen tényleg azok is neked való kategória, nézd meg! nagyon jók!
2014. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most meg nézem valamelyiket.
2014. febr. 20. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!