Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben érdemes...

Milyen sorrendben érdemes megnézni a Spartacus sorozat szériáit?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, az egyik egy előzmény, azzal kezdjem, vagy simán amelyik először megjelent? Egyáltalán jó mindegyik? És jól tudom, hogy ez a három van: Vér és homok, Bosszú, Elátkozottak háborúja?
2014. febr. 20. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Abban a sorrendben nézd, ahogy készült...jéézus...
2014. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de szerintem nem volt annyira hülye a kérdés, ha utólag készítették el az előzmény-szériát, lehet, hogy azzal kellene kezdeni, ha úgyis csak most állok neki.
2014. febr. 20. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd nyugodtan, de csak szólok, hogy az előzmény lényegét érteni sem fogod, hiszen eleve az első évad záró képsoraival indít és úgy is fejeződik be.

De ha tudni akarod, mi lett az első évad végkifejlete, nyugodtan indíts az előzménnyel. :D

2014. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na ezt nem tudtam, köszönöm.
2014. febr. 20. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:

*Még annyit, hogy az előzményt eredetileg a második évad visszatekintéseinek tervezték, csakhogy Andy betegsége miatt végül így oldották meg.

Tehát mindenképp az első évad után érdemes nézni és még a második előtt.

2014. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!