Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki ez a két ember a Trónok...

Ki ez a két ember a Trónok Harcában?

Figyelt kérdés
3. évad utolsó előtti részénél tartok (de már a 7.ben is bent voltak), a csaj meg a gyerek akire álmában tör az epilepszia roham, akik Hodorral,a két Stark gyerekkel, meg a vad nővel tartanak. szóval kik ők (ha csak spoilerrel magyarázható, akkor elég annyi hogy mikor jöttek a képbe, mert lehet hogy kimaradt az a rész, de hát elvileg minden évadban 10 rész van, akkor viszont mindet láttam, de ők nem rémlenek)?

2014. febr. 21. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A sorozatban itt, a harmadik évadban jelennek meg, fejből nem emlékszem melyik részben, de még valahol az elején. Amúgy ők Meera és Jojen Reed, a zavarosrévi úr gyermekei, A gyerek afféle orákulum és álma volt Bran-nel, ezért segít neki.
2014. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja azt tudom hogy a gyerek is különleges, meg most derült ki hogy a Bran is az ("irányítani" tudja az embereket). Csak az nem rémlett hogy ők ketten melyik részben kapcsolódtak be
2014. febr. 22. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Bran warg/bőrváltó, Jojen pedig zöldlátó. A kettő nem ugyanaz. Az embereket pedig sokkal nehezebb irányítani, ezért is tudott csak Hodorba wargolni (ugye ő értelmi fogyatékos).

Howland Reed, az apjuk, pedig jó barátja volt Nednek. Ő az utolsó "túlélője" annak a kis csapatnak, akik anno Lyanna Stark felkutatására indultak.

2014. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jó hát nem is úgy gondoltam, hogy a kettő ugyanaz, hanem hogy mindkettőnek van képessége. (plusz gondolom majd később erősebb lesz Bran, és nem csak Hodort tudja majd irányítani, de ez még a jövő zenéje :)
2014. febr. 22. 16:56
 5/13 anonim ***** válasza:

De, csak Hodort. :) Az emberek mások, egy állat is csak nehezen enged be mást, az emberek meg aztán pláne. Hodor viszont megengedi Brannek, hogy "használja" a testét. Más ember viszont erősen küzdene. De állatok is kilökhetik a wargokat, ha nem elég tapasztalt. Azonkívül embert wargolni a bőrváltók íratlan törvényének megszegése. Tehát Bran lényegében "bűnt" követ el.

Egyébként itt olvashatsz bővebben róluk, ill. a különféle állatok nehézségi szintjéről is., na és a veszélyekről is.

[link]

2014. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tényleg csak Hodort? fenébe, pedig kezdett érdekessé válni (nem mintha amúgy nem lenne az), meg hogy eddig nem tudtuk, hogy Bran képes erre, nem hogy még ennek is van egy törvénye. (legalábbis aki nem a könyv alapján ismerte a sorozatok). sűrgősen át kell váltanom könyvre, utolsó résznél tartok a filmben
2014. febr. 22. 18:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem minél hamarabb kezdj bele. A könyvek sokkal mélyebben benne vannak a témában és extra élvezeti faktorral is járnak, majd meglátod miért. Sokkal összetettebb az egész történet, mint azt a sorozat megnézése után gondolná valaki.

Na, szóval rengeteg meglepetés van elrejtve bizony a sztori mögött, amit a "csak a nézők" még nem is sejtenek. És ezért jó olvasni, mert már ott lehet agyalni. Húzz bele. :D

2014. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát remélem könyvtárban megvannak a könyvek :D

de azért nem bánom hogy elkezdtem nézni a sorozatot, most pedig már a végére is értem (már amennyi kijött belőle, még jön a 4. évad), legalább olvasás közben a nevekhez már megszokott (vagy legalábbis látott) arcot tudok majd társítani

2014. febr. 22. 22:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, csak a könyvekben a szereplő kb. 3/4-e máshogy néz ki :D Nem pontosan úgy, mint ahogy a sorozatba belerakták őket.
2014. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

mármint? ezt hogy érted?

én arra gondoltam, hogy pl olvasás közben, ha azt olvasom hogy Ned Stark, vagy Tyrion Lannister stb, akkor el tudom képzelni hogy ez a két ember úgy néz ki mint a filmben. Magyarul a névhez egy már "megszokott" arcot tudok társítani

2014. febr. 23. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!