Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem kapcsolodik össze a...

Miért nem kapcsolodik össze a két Thor film?

Figyelt kérdés
Nem rég néztem meg az egyet és ugy döntöttem a kettőt is megnézem. De a történet nem kapcsolodott össze. Azza rájöttem hogy egy Bosszuállok van közte (amerika kapitány Xd) de megtudná mondani valaki melyik? És hogy Loki hogyan támadt fel ha az elsőréazben lezuhant? Előre is köszönöm!

2014. febr. 22. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Öö, csak egy Bosszúállók film van, azt kéne megnézned. A teljes képhez viszont nem árt, ha ismered a többi Bosszúállók-univerzumban játszódó filmet is (Vasember 1-2-3, Amerika Kapitány, Hihetetlen Hulk), mert összefüggenek.
2014. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. febr. 22. 11:36
 3/6 Synesztro ***** válasza:
A Hulkok előtte vannak, de nem nagyon kapcsolódik össze, mivel minden részt más játszott, de elvileg a Hulk 1-2, utána az amerika kapitány 1,vasember 1-2, és a Thor 1 ezek egy idősíkon futnak kb. kivéve az amerika kapitányt, de időrendben mind1 melyiket nézed előbb, azok már kapcsolódnak, és így felváltva is nézhetők, mivel azok afféle felvezetők a fináléhoz, ami a Bosszúállók 1 az jön ezek után, hisz ott állnak össze először, majd jön a Vasember 3, a Thor 2, és elvileg a még el nem készült Amerika Kapitány 2 ezek már a Bossz 1 után játszódnak, és végül jön majd a Bosszúállók 2 - Ultron kora címmel, ő egy afféle android lesz, meg 2 új Marvell hős kapcsolódik be, és végül ha nem jön közbe még egy pár új rész, akkor a Bosszúállók 3 gondolom az meg vmi féle finálé lesz. A Bossz 2 2015 nyarára van ígyérve az AMKAp 2 pedig elvileg már nem sokára kijön/kijött:D Loki pedig lezuhant a mélybe, de senki nem mondta, hogy meghalt, csak eltűnt. aztán a bossz 1 ben megtámadja a földet, majd később a thorban megint más a karaktere, de azt biztosra mondta a producer, hogy a többi bossz filmben már nem szerepel a karaktere, max a további thor filmekben, már ha lesz még, vasember 4 viszont tuti nem lesz, legalábbis nem a Robert dawni JR ral, mert nem írta alá a szerződést rá, csak a maradék 2 bosszra:D nincs 3 napja hogy utána olvasgattam, innen tudok csak én is mindent XDXDXD
2014. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel tényleg sokat segitettél! Még csak most nemrég kapcsolódtam rá erre az egész MARVEL film dologra és ez tényleg előre lenditette kicsit a dolgot hogy milyen sorrendben nézzem meg a filmeket. A Lokis " feltámadt" dolog meg szofordulat volt mert nagyon reménykedtem az első után hogy nem hal meg mert .1. Az ő testvérharcuk alapozza meg igy vagy ugy a Thor filmeket meglátásom szerint 2. Neki szurkoltam. De köszi hogy hogy megerősitettél benne hogy tényleg nem halt meg. Még egyszer köszi a sorrendet és mindent!!! :-)
2014. febr. 24. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2003as Hulk film nem, de a 2008as A hihetetlen Hulk igen. Ha nem is tudnank, akkor is lehet kovetkeztetni ra, mivel Tony Stark megjelenik a film vegen es a tabornok meg is jegyzi, hogy a masik ruhaja jobban tetszik(mert a Vasember utan jatszodik idoben). Blonsky ugyanazt a szerumot kapja(amitol olyan eros lesz), amit az Amerika kapitany(Steve Rogers) is kapott.


Kronologiai sorrend:

Vasember, A hihetetlen Hulk, Vasember 2, Thor, Amerika kapitany - Az elso bosszuallo, Bosszuallok

Vasember 3, Thor - Sotet vilag, Amerika kapitany - A tel katonaja(aprilis), A galaxis orzoi(augusztus), Bosszuallok - Ultron kora(2015. majus)

Hangya/Ant-Man(2015. julius)


Ez a Bosszuallok franchise vagy a Marvel Filmes Univerzum(MFU) / Marvel Cinematic Universe(MCU).

A keszitok fazisokra osztjak oket es minden fazist egy Bosszuallok film zar/fog zarni. Nincs tervbe, hogy ne legyen akar negyedik fazis is, ami egyet jelentene azzal, hogy lesz Bosszuallok 4 is.


Ami meg biztosan elkeszul, de nincs megjelenesi datum az a Dr Strange, Parduc, Bosszuallok 3 es eselyesek a Thor es Amerika kapitany folytatasok is.

2014. márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nagyon sok hasznos infót irtál!
2014. júl. 23. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!