Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Áll az alkuban, a legvégén...

Az Áll az alkuban, a legvégén amikor valaki mondjuk 50%-os táskát nyit, akkor az azt jelenti, hogy a nyereményéből levonnak 50%-ot, és azt kapja a telefonos nyertes? Vagy nem vonják le tőle?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
levonnak
2009. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fhú, az szívás..:D Köszi.
2009. dec. 10. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem:S de amúgy adót vonnak belőle meg minden egyes ilyen nyerős kvízműsorban szóval ha nyersz 100000Ft-ot akkor asszem csak 60-70000 körül vihetsz haza

egyedül a lottó totó kenó meg ilyenekből nem kell adózni

2009. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy adót vonnak belőle...csak azért kérdeztem, mert ha valaki az 50%-ot nyitja ki a végén, akkor mindig olyan becsalódott feje van, és olyat is láttam már h kinyitotta a legkisebbet és akkor annak így tök örült. Ezért gondolom h tőle vonják le azt a pénzt.
2009. dec. 13. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!