Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ilyen filmeket mondani?

Tudtok ilyen filmeket mondani?

Figyelt kérdés
Olyan filmeket keresek, amikben tinik szerepelnek, vagy gyerekek. Szeretem azokat a filmeket, de nem találok túl sokat.
2014. febr. 22. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az
2014. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt lepontoznátok, hogy hülyeséget írtam, itt a link hozzá. :D [link]


Egyébként ebben csak kis mértékben vannak gyerekek, leginkább az elején.


De amúgy milyen kategóriára gondoltál? Milyen műfaj?

2014. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából minden jöhet amiben szerepelnek gyerekek, tinik. Lehet az kaland, dráma, vígjáték, vagy akármi:D
2014. febr. 26. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

A Disney csatornán szoktak adni filmeket is, ott is találsz, de pl. ott van a High School Musical, bár ezek mind fiatalabb gyerekeknek, tinédzsereknek valók.

Komolyabb vagy gyerekesebb filmeket keresel? Oké, hogy bármilyen műfaj, de azon belül is vannak még kategóriák. :)


Egyébként pontosan meg tudnád mondani, mit értesz az alatt, hogy "amikben tinik szerepelnek, vagy gyerekek"? Mondjuk ha egy gyerek van benne, már az is jó, tehát nem csupa felnőtt, vagy olyan, amiben kifejezetten gyerekek játszanak?


Nekem egy régi kedvencem a Repülő osztály. :) De ott van pl. az Abigél is.


Ha még eszembe jut valami, akkor írok. :) Csak jó lenne, ha picit pontosítanál!

2014. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!