Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet! Régi,...

Keresek egy filmet! Régi, számítógépező srácot megrázza az áram és minden tudás átszáll rá, melyik film ez?

Figyelt kérdés
Talán 90' film lehet,gyerekkoromban láttam.A suli új számítógépet kap,ami hihetetlen okos,mindenre tudja a választ kivéve 1re (melyik város hol van vagy ilyesmi).A srác éjszaka belóg,hogy használja a gépet,odakinn vihar van,és megrázza az áram,és minden tudás a gépből az agyába száll.A világ ámul,ö meg mélyen hallgat,ám egy showműsorban az egyetlen olyan kérdést kapja meg,amire ugye nem tudja a választ,és ez gyanús lesz egy másik sz.gép fan gyereknek,aki rájön a titkára és "vírussá" változik vagy vmi.Kb ennyi a sztorija :D Légyszi aki tudja melyik film,az írjon :)

2014. febr. 23. 01:21
 1/6 Balupapa85 válasza:
A film címét nem tudom, de emlékszem a filmre. Ha valakinek segít, a számítógép azt tudja rosszul, hogy mikor gyulladt ki Róma, 1900 valamennyit mond.
2014. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Balupapa85 válasza:
100%

Na, google a barátunk:


[link]

2014. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na az jó hogy vki emlékszik rá,mert ismeröseim nem ismerik,s keztem azt hinni csak gyerekkori fantáziám szülte :D Angolul próbáltam keresni,de amit küldtél,nem az,nem volt ilyen régi,inkább 80-90 korabeli.
2014. febr. 24. 11:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Hm,bár igy elolvasva lehet mégis ez? :D Sztori nagyon hajaz,köszi a linket !
2014. febr. 24. 11:06
 5/6 Balupapa85 válasza:
Nézd meg jobban, két film van ezzel a címmel. Van egy remake is a 90-es évekből.
2014. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én a későbbi verziót láttam,köszi :)
2014. febr. 25. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!