Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes végignézni a Hősöket?

Érdemes végignézni a Hősöket?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Hősöket nézem. Most a 3 évad 13 részénél tartok, de fogalmam sincs, hogy nézem-e tovább. Nekem kezd egyre vontatóbbá, kuszává válni, mintha kezdenék a sorozatot összecsapni. Érdemes végig néznem? Vagy nagy csalódás lesz az utolsó évad, kár foglalkozni vele?


Azért kérdezem, mert nem akarok úgy járni mint a Sliders sorozattal. Az is az első 3 évad tök jó volt, de utána végig kínlódtam, remélve jó lesz a vége.


2014. febr. 23. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A negyedik évad végére kaszálták, mivel nem volt elég néző akik nem maradtak a sorozatnál az évről-évre való minőségromlás miatt.


Pont mai hír hogy berendelték a sorozat reload-ját, azaz ugyanabban a világban fog játszódni a történet. A rajongó azt mondja, hogyha az első vagy max első két évad minőségére épül akkor jó lesz. Ha a harmadik-negyedik évad szintje lesz, kaszálják mert nem annyira jó.


A kérdésed amúgy szubjektív és lehet egy ember válaszol aki szerint rossz, lehet egy ember aki szerint jó, míg te pont az ellenkezőjét nézed. Egyszerű sorozatnézési szabály: ha már nyűgnek érzed a nézést akkor inkább kaszáld. Jobb esetben tényleg beállt a minőségromlás és nem nézted feleslegesen a többit, rosszabb esetben egy hullámzásnál hagytad abba és esetleg javult. Ha biztosra akarsz menni akkor nézz sorozatkritikák után mert itt soha nem fogsz annyi választ kapni ami mérvadó lehetne. Sorozatjunkie például ilyen oldal, ott vannak Heroes-kritikák.

2014. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem, a 3. évadot be se fejeztem , annyira nem jött már be... pedig a koncepció nagyon tetszett, az első két évad is... de elég volt. Néha gondolkodtam hogy újranézem és befejezem, de annyi rosszat olvastam róla, inkább hagytam...

Te döntöd el, befejezed-e vagy sem, ha úgy érzed nagyon rossz és nem érdekel a befejezés, akkor hagyd abba nyugodtan szerintem.

2014. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!