Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc Attack on Titán szereplő?

Kedvenc Attack on Titán szereplő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekte ki a kedvenc snk (attack on titán) szereplőtök?/puszta kíváncsiságból felteszem ezt a kérdést/

és miért ő?

Nekem személy szerint: Jean,Ymir,Chirsta,Eren (bár egy kicsit felháborítónak tartom hogy mindent túl él)

És ha szeretitek a yaoi/yuri-t akkor kedvenc páros?:3

nekem örök kedvencem ChristaxYmir :3



#Attack on Titan #kedvenc snk szereplő
2014. febr. 27. 17:04
1 2
 11/11 Yuppiter válasza:

1 Rivaille

Egyrészt, mert nagyon menő, hidegvérű, de közben tekintélyt parancsoló, és végtelenül erős. Olyan mint én:) És a haját meg egyenesen imádom :3


2 Jean

Imádom. Jól tud csapatban dolgozni, és ha összeszedi magát, és nem fossa szét a bokáját, akkor jól tud taktikázni.


3 Eren

Nem is részletezem. Menő és kész c:


4 Reiner

Sokan nem szeretik, de bennem annyira megmaradt ez a nagytesó-feeling, hogy egyszerűen imádom. Mindig tud gondolni másokra, és megvédi azokat.


5 Hanji

Nem tudom. Őszíntén fogalmam sincs. Egyszerűen csak megzabálom. Olyan sok benne a boldogság, hogy rendesen sugárzik belőle...


Yaoi:


~LevixEren(egyenesen imádom c: )

~JeanxMarco

~ReinerxBertholdt


Yuri


~CristaxYmir

~AnniexMikasa(fura de ez van eheheheh)

2021. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!