Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok? Farkasbőrben...

Aladár Benő kérdése:

Ti mit gondoltok? Farkasbőrben ~ Teen Wolf Többi lejjebb.

Figyelt kérdés
Imádom ezt a sorozatot,de ez az évad kicsit elszomorított,többet vártam tőle...Scott meg alfa lett,de ő is elszomorított.igaz alfa vagy nem?erősebbnek kéne lennie a többi alfánál,erre egy omega eldarálja.elvileg olyannak kéen lennie mint talia hale aki át tud változni rendes farkassá,erre meg még max 3 szor láthattuk "félig" átváltozva.Az nem baj hogy stiles lett a középpontban,de nem úgy hogy azt sem tudjuk ki vagy mi ő.Erre ittvan még malia,2 részben láttuk azt szia,pedig leírhtták volna hogy miben más egy vérpréri vagy vmi,nameg a rókák,felsoroltak egy párat,de azt nemtudjuk meiknek milyen ereje van,vagy miben másabb,pl kira,annyit tudunk hogy az árammal tud csinálni valamit,de azonkívül semmi,az anyja megint 1 rejtély.Még mindig szivesen nézem,de szerintem ezt az évadot elbaszták.

2014. febr. 27. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mindig ilyen rejtélyes volt, most valóban sokat akartak egyszerre mutatni. Azt azért merész lenne kijelenteni, hogy eldarálja egy omega, de érthető, nem válhatott a karakter egy gyilkológéppé, aki mindenkit péppé ver. Ne feledd, hogy az MTV célközönsége elsősorban a tinik,tehát kell valami határ.

Ez a Malia Peter lánya ügy nekem se tiszta, tényleg túlzásba estek. A rókákról szerintem még ki fognak derülni dolgok, szóval csak várni kell.

Amúgy nekem kimondottan tetszett, hogy előtérbe hozták Stilest, bár most eltűnt az a vicces-komikus szál, amit eddig ő képviselt. Remélem, visszatér még.

2014. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,énis nagyon hiányolom a vicces stiles-t,talán ez is zavar egy kicsit...De az a legbosszantóbb hogy megint 1 évadban akarnak bemutatni 70 újdonságot,és ráadásul az utolsó 3-4 részben tudunk meg mindent az újdonságokról...

Igaz hogy kell egy határ,de ő lett az alfa,és mégis mintha ugyanolyan lenne mint eddig,semmi + erő,semmi átváltozás,igen elég kezdő még,és sokat kell tanulnia,de az hogy nemtud elverni egy omegát,akinek még falkája sincs elég zavaró.

2014. márc. 3. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ennél a sorozatnál is azt érzem, mint a legtöbbnél. Az első évad még vicces, pörög, imádom. Aztán minden kezd egyre bonyolultabbá válni, a szereplők sorra halnak meg, és már eltűnik belőle vidámság. Örülnék ha a 4. évadba visszatérne az a hangulat amit az első két évad adott, de akkor is megnézem, ha nem. :D
2014. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Énis nézni fogom mindenképpen,és már nagyon várom.Remélem azért lessz benne pár poén amit ugye ebböl az évadból kihagytak.Egyébként nekem a 3 ik évad első fele tetszett nagyon,azt szerintem tényleg nagyon jól összehozták,így hogy a második felének is a végére értünk mégjobban csalódtam.Az mondjuk tetszik hogy Allison nagynénje valami vérjaguár vagy mi lett de nemtiszta hogy egy vérfarkas karmolásától hogy lett jaguár.Szerintem nagy összecsapás ez a vérjaguár meg Deucalion között lenne izgalmas,bár kitudja lehet Scott is megtanul addigra pár dolgot :)
2014. máj. 16. 14:35
 5/5 anonim válasza:
Kate úgy leet vérjaguár,hogy mindenki a személyisége szerint változik át,neki ez illett a személyiségéhez.
2014. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!