Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Loki hogyan lesz Asgard ura?

Loki hogyan lesz Asgard ura?

Figyelt kérdés

Oké-oké, megnéztem a második (sötét világ) részt. Tetszett is, meg minden, de egy dolgot nem értek.


Hogyan került Loki Odin helyére? Csellel? Vagy Odin tudtával?

Valami hasznos infó?


Előre is köszi.



2014. febr. 28. 21:36
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem valamilyen csellel. Hogy milyennel az majd a 3. részből kiderül.
2014. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Én is erre gondoltam elsőként...


Esetleg valami összeesküvés-elmélet? (Mint anno Sherloch[BBC] második évad végi ál-halála...)


Ha tippelnem kéne, én azt mondanám, hogy bezárta valahova Odint. Ellenben nem tudom miként vihette ezt véghez, főleg ha Heimdall közben mindent lát...


Igaz már az első részben is ki tudta kerülni H. szemét, mikor ellenséget csempészett Asgardba...


Szerintetek?

2014. márc. 5. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is trükkel. Bár én még talán azt is el tudom képzelni hogy megölte Odint tekintve hogy egész végig hazudott neki, eszköznek használta és még az anyja temetésére sem engette el. Persze ugyse raknának ilyent egy ilyen filmbe szóval valószinű csak bezárta valahova. Valahol olvastam hogy a katona aki közli Odinnal hogy a fia eghalt az már Loki, ha ilyen közel kerűlt hozzá szerintem bármit csinálhatott. Pesze ki tudja. Majd a Thor 3 ban biztos lesz rólaszó! :-)
2014. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Lehet hogy kicsit jobban oda kellett volna figyelni a filmre és akkor világos lenne, ugyanis olyan egyértelműen benne van a filmben, hogy csak ki nem szúrja az ember szemét.

Amikor nem sokkal Loki halála után a csata helyszínén látjuk az őrt, úgy tűnik fel, hogy látjuk azt a bizonyos zöld fényt, ami akkor szokott megjelenni mikor Loki átváltozik ( pl amikor Thor kihozza a börtönből és poénkodik, folyamatosan emellett a zöld fény mellett változik át). Ezután ugyan az az őr megjelenik Odinnál, és egy sunyi mosolyt elengedve közli Odinnal, hogy Loki meghalt. A záró jelenetben pedig ugyancsak a zöld fény kíséretében Loki Odinból visszaváltozik önmagává. Ez szerintem egyértelmű. valószínűleg elég felszínesen nézhettétek a filmet ha ez nem világos.

Ja és Odin sorsáról nem tudni semmit, ezt a 3. filmre tartogatják, ha lesz

2014. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszadó!

Mindenkinek egyértelmű, hogy mi történt. Legalábbis nagyjából. A zöld fényt is mindenki látta. Az sem kérdés, hogy Loki volt az őr.

Mindössze azt nem tudjuk, amit a filmben sem adtak tudtunkra: Vagyis azután, hogy az őr közli Odinnal, hogy a fia halott, hogyan kerül Loki Odin helyére.


Sokan ténynek veszik, hogy csellel, hisz Lokihoz illik az ilyen. Azonban az is egy lehetséges forgatókönyv (persze az esély rá minimális), hogy maga Odin adta át a helyén, és stb. Egy rakás elmélet születhet még.


Ezért is gondoltam, hogy jópofa lenne, ha mi magunk találnánk ki a konkrét "leváltás" történetét.


Íme egy kis valószínűségű:

Ugyan Heimdall mindent lát, Lokinak mégis már többször sikerült átvernie. Valószínűleg most is kicselezte, s így jutott Odin közelébe. Odint azonban nem könnyű átverni, ennek ellenére mikor hallja, hogy a fia halott, meghatódik. Loki ezt látva felfedi magát. Ekkor jön valami kis katarzis. Odin pedig szeretete jeléül átadja a trónt Lokinak. :)

Persze ez Loki és Odin karakterét ismerve kizárt, de összeesküvés elméletnek nem rossz.


Mint mikor a Sherlock-ban az egyik rajongó azt vizionálta, hogy Sherlock és Moriarty csókolóznak:

[link]

:D

2014. máj. 20. 07:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ó a kis Sherlok rajongó!!!!!!!!!!! Meg Tom Hiddleston is? Büszke vagyok rád nővérem/fivérem!!!!!!!!! :D

Bár ötletnek tényleg nem rossz én mégse tudom elképzelni Odin karakteréről hogy meghatódottságában adja át a trónt. Esetleg... Hm... Odin érzi hogy hamarosan lelke Hel birodalmába költözik.Tudta, hogy Thor fia mindíg is jó harcos volt azonban hét ország irányítására mégsem volt alkalmas. Loki pedig meghalt. Loki bár nem volt fia és egy jég óriás gyermeke volt mégis közel állt hozzá, kitűnő uralkodónak mutatkozott, mégse állíthatta volna soha a trónra. Most viszont hogy halálát hallotta mégis mélyen lesújtotta a hír és már bánta hogy így bánt nevelt fiával. Loki viszont mikor a király egyedül volt felfedte magát hogy bosszút állhason. Apja viszont bocsánatot kért. ( majd megható módon kibékülnek) Odin átadná helyét Lokinak azzal a feltétellel ha harcban legyőzi őt hogy a Valhallába követhesse Feleségét. Lokinak pedig szomorú módon meg kell tennie apja utolsó kívánságát.... :( End.... kicsit szomorú vég... Azt hiszem a te verziód jobban tetszik!!! :D

2014. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Druxy96 válasza:
az a jelenet mikor van, amikor odinnak elmondja az őr, hogy loki meghalt? 3x láttam a filmet, de ilyen még csak nem is rémlik :( nem lehet, hogy ez csak bluray verzio vagy ilyesmi?
2015. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fuuh... mikkor loki meghal utána egy őr odamegy hogy egy holtestet találtak csak Thornak pedig nyomaveszett.. azt hiszem az után van hogy Thor és Jane visszakerülnek a Földre... biztos hogy nem Blurayes mert én még mozis verzióban láttam a neten... remélem tudtam segíteni..
2015. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Druxy96 válasza:
igen, köszönöm :) fogalmam sincs nekem ez hogy maradhatott ki :o
2015. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!