Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki segítsen melyik ez a film?

Kocsis14 kérdése:

Valaki segítsen melyik ez a film?

Figyelt kérdés
Egy francia film, kb 2 éve ment HBO-n ha jól emlékszem. A tartalma kb az hogy van egy férfi, a főszereplő és megtalálja a barátja, aki éppen el van utazva, kottás vagy dalszöveges könyvét és elkezdi felhasználni, aminek köszönhetően híres lesz és befut. Aztán ez a barát visszatér a főszereplőnk meg próbálja titkolni, hogy híres, ráadásul nem is a saját érdeme ez a siker. Akinek ismerős kérem segítsen! Googlen nem találtam meg:/

2014. márc. 1. 23:19
 1/4 ironsky válasza:
A lopott szavak?
2014. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem. Tudom hogy melyiket mondod de az egy amerikai thriller, ez meg egy FRANCIA vígjátékszerű filmdráma, és énekesről van szó nem könyvíróról, ráadásul két régi jóbarátról, csak a frissen visszatért cimbora nem tudja, hogy míg távol volt a haverja sztár lett az általa írt dalszövegekből. Továbbra is várom az ötleteket:(
2014. márc. 2. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami rémlik, nagyon ismerős a sztori!

Úgy emlékszem, a plagizáló meg is öli a visszatért barátot, nem?

Valahol utána fogok keresni, biztos vagy benne, hogy francia volt a film?

2014. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tutibiztos, még franciául is énekelt benne a srác. sztem nem öli meg, jó barátok, a végén azt hiszem hogy be is ismeri neki talán. De az tuti hogy francia film
2014. márc. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!