Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karácsonyra filmezést tervezek...

Karácsonyra filmezést tervezek Párommal. Ajánlanátok filmeket?

Figyelt kérdés

Eddig 2 filmet néztem ki: P.S. I love you & Távkapcs. Mi a véleményetek ezekről?

További ajánlatokat várok! =)


2009. dec. 12. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerelem,Holiday,Hull a pelyhes,Grincs,Karácsonyi ének,Télapu 1-2-3, Reszkessetek betörők,Négy karácsony,Polár expressz, Aludj csak, én álmodom,Karácsonyi Vakáció =)
2009. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kőkemény család; Anyám nyakán; Megint 17; A csúf igazság; Férjhez mész, mert azt mondtam; Csajok háborúja, Felkoppintva; Anya, lánya, unokája; Nász-frász; Marley és én; Nem kellesz eléggé; Miért éppen Minnesota; Éjszaka a múzeumban; Azt beszélik; Amerikai hófehérke; Holiday; Négye egy gatyában; Másnaposok; Örök kaland; Ünneprontók ünnepe; Édes kis malackám; Nász ajánlat
2009. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!