Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Nicolas...

Mi a véleményetek Nicolas Cage-ről?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Rohadt egy ronda ember, tehetségtelen színész, a karrierjét annak köszönheti, hogy a nagybátyja berakta őt a pályára (Francis Ford Coppola, A keresztapa trilógia rendezője).
2014. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
A kinézetéről férfiként nem nyilatkoznék, de egy nevetségesen rossz színésznek tartom. Ha egy filmben ő szerepel, akkor nagyon jó eséllyel inkább meg sem nézem.
2014. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Én jó színésznek tartom. Minden féle filmben játszik, én pont az ellenkezőjét gondolom, mint az utolsó válaszoló: azaz, ha ő szerepel egy filmben, én tuti megnézem.

Nagyon tetszik pl. a Nemzet aranya, a szellemlovas. a Next, a régebbi filmei közül is van jópár ami bejön.

2014. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jó színész, csak a filmek rosszak amikben játszik. Nagyrészt.
2014. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Azért azt állítani, hogy nincs jó alakítása, főleg, hogy nincs jó filmje, igen nagy ostobaság, pedig én se tartom egy nagy klasszisnak. Aki mégis így gondolja, nézze meg a Las Vegas végállomást.
2014. márc. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hollywood legjobban szenvedő színésze Nick Cage. Erre kapott Oscart is. De ha az a kérdés, mi tesz egy sztárt azzá, ami, az benne megvan. Nem tudsz nem odafigyelni rá, a lényével kitölti a vásznat. Hogy aztán vannak balfogásai, az tény, de ez semmit nem változtat azon, hogy nem véletlenül került oda, ahová.


Egyébként ez a Coppolás téma nem egészen úgy volt.. Elkísérte egy barátját (akit Johnny Deppnek hívnak) válogatásra, és ott tartották őt is. Ennyi a sztori, nem a nagybátyja tolta be a filmiparba.

2014. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A filmek amibe van nem tetszik .
2014. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég ostoba dolog így általánosítani, még egy Tom Cruise-tól is van olyan film ami tetszik.
2014. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nicholas Cage válasza:
Helló fiúk ;)
2014. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egy szó :Tolvajtempóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
2019. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!