Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a Top 10 kedvenc film?

Kinek mi a Top 10 kedvenc film?

Figyelt kérdés

Nekem (nem sorrendben):

Harcosok klubja

Eredet

Pink Floyd - The Wall

A Gyűrűk Ura (nyilván 1-2-3)

Pillangó-hatás

Felhőatlasz

Kontroll

A forrás/A kút (fordítástól függően)

Rekviem egy álomért

Memento

És nektek? :D Ja, ha esetleg láttátok valamelyiket az én listámról, elmondanátok a véleményeteket róla? 16/f



2014. márc. 3. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nekem se sorrendbe

- Requiem egy álomért (vélemény: nagyon megfogott, imádom a kamerabeállításokat, jól bemutatja a drogos életvitel hatásait)

- Forrest Gump

- Időről időre

- Életrevalók

- A nővérem húga

- Dallas Buyers Club (nem tudom a magyar címét sajna)

- Amerikába jöttem (kiskorom kedvenc vígjátéka még videókazettáról)

- A napos oldal

- Star trek, az örök szerelem :)

Nem tudom, van-e 10 de hirtelen ennyi.

16/L

2014. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ponyvaregény

A sebhelyesarcú

8 mérföld

A Pusztító

A Karib-tenger kalózai

Sweeney Todd-Gladiátor (bocs de nem tudok dönteni a kettő közül)

A remény rabjai

A sötét lovag

Nekem 8

Harcosok klubja

És amiket te írtál:D

Harcosok klubja-Ez ugye az én listámon is rajta van, szerintem rohadt jó film.

Eredet-Igazából ezt csak kb. a feléig néztem, engem nem tudott megfogni, valamiért nem jött be.

A Gyűrűk ura trilógia-Ez is nagyon tetszett de a kedvencek közé nálam nem fért be.

Kontroll-A legjobb magyar film amit láttam, mondjuk túl sok magyar filmet még nem néztem. Nekem tetszett.

2014. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Uhh... A forest gumpot én is imádom, amugy a magyar cim Mielott meghaltam.én top 10em:

-Forest Gump

-Véres gyémánt

-Igazából szerelem(romantikus kategóriában sztem utolérhetetlen,szoval nem kell leszólni)

-Django elszabadul

-Ocean's(11,12,13)

-Hazugságok hálójában

-Kémjátszma

-Karib-tenger kalózai(1,2,3,4)

-Két kaliber

-Kelly hősei

Plusz egy film amibe fiatal a johnny depp a leonardo di caprio pedig egy sérült kisfiú..nem jut eszembe a címe..://

2014. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

1. A sötét lovag

2. Bosszúállok

3. Az acélember

4. A Karib-tenger kalózai trilógia

5. A tégla

6. Jurassic Park

7. A függetlenség napja

8. Törvénytisztelő polgár

9. Különben dühbe jövünk

10. Godzilla

2014. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Trainspotting

Amerikai szépség

Sin City

Út a vadonba

Fekete hattyú

Kapj el, ha tudsz

Mr. Nobody

Erőszakik (szörnyű ez a magyar cím)

Annie Hall

Truman Show

A tieid közül a Harcosok klubja, a Pillangó-hatás, a Felhőatlasz, a Rekviem egy álomért és a Kontroll szintén nagy kedvenceim nekem is. :)

18/L

2014. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mechanikus narancs

Harcosok klubja

In Bruges

Félelem és reszketés Las Vegasban

Száll a kakukk fészkére

Oldboy

Utolsó éjjel

Annie Hall

Született gyilkosok

Kutyaszorítóban

2014. márc. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Blood In Blood out

Bullet

Godfather

Scarface

Rise of the Footsoldier

The Believer

Amerikai Hiatória X

Halálos közelleség

Amerikai Gengszter

Gotti

2014. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Keresztapa

Egy makulátlan elme örök ragyogása

Bűnök és vétkek

Ace Ventura 1-2 (nem ér kinevetni! :)))

A taxisofőr

A halászkirály legendája

Mátrix

Berlin felett az ég

Desperado

... és mindig, mindenek felett, örökkön-örökké: Robin Hood, a tolvajok fejedelme

(fuha, csalok, de +1: Amerikai szépség)


A te listádról:

Harcosok klubja nagyon állat film, jó választás - Brad Pitt és Edward Norton nagyon jól megértették egymást, látszik

Eredet szintén zenész, a Mátrix nagyívű gondolatvilága után ez keltette fel az érdeklődésemet újra az ilyen létezik/nem létezik téma iránt

Pink Floyd... tapsvihar, hogy 16 évesen beválogattad a top10-edbe. Tényleg jóarc vagy. Neked nyilván mást jelent, mint azoknak, akik az idejében nézték, de az a film tényleg egy csoda.

A gyűrűk ura - voltam olyan okos, és első nézésre letöltöttem a rendezői változatot. Rendkívül rossz ötlet volt. Csalódást keltően uncsi volt.

Pillangó-hatás - bennem nagyon rossz érzéseket keltett, egyszer láttam, de nem szórakoztatott. A gondolatisága mondjuk bravúros.

Felhőatlaszt nem láttam.

Kontroll - világszínvonalon is megállja a helyét. Szintén remek választás.

A forrást nem láttam.

Rekviem egy álomért - kissé hatásvadász, de legalább Jared Letoról kiderült, hogy kiváló színész.

Memento - ha elmagyarázod a végét, kapsz egy virtuális kisötöst. :DD


Kb ennyi. :)

2014. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Én a Gyűrűk Urából csak a mozis változatot láttam eddig, és tudom, hogy komoly problémákkal küszködik szegény - már ami a ritmizálást illeti -, de mégis, valahogy annyira megfogott az egész hangulat, meg az univerzum amiben játszódik, hogy - nem is tudom miért? - egyből rajongójává váltam (van is egy saját Gyűrű-másolatom, az ékszerész nézett rendesen, hogy milyen csecsebecsét akarok én itt magamnak :3) Régen a Mátrix is benne volt a Top 10-ben, de mára már változott kicsit a gondolkodásom, és a Forrás kiszorította előkelő helyéről - ettől függetlenül a Top 15-be, mint trilógia, mindenképp bekerülne (szokásom, hogy a trilógiákat-tetralógiákat, stb. egy nagy alkotásként kezelem, pl. Keresztapa, Gyűrűk Ura, Star Wars, és így tovább.) A keresztapa szintén egy fantasztikus alkotás (most viszont csak a legelsőről beszélek), a második is kifogástalan lett, habár nagyon hosszú a maga három és fél órájával, a harmadikhoz pedig még nem volt szerencsém :/

2014. márc. 4. 22:39
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy rossz A Gyűrűk Ura, de tényleg hogy a rendező annyira szerelmes legyen a saját filmjébe, hogy a 4-5 perces búcsúzkodós-visszanézegetős jelenetet se bírja rövidebbre vágni, ott már a falat kapartam. Tényleg nem a 4 és fél órás változattal kellett volna kezdeni.


A forrásról nem tudok nyilatkozni, így én mindenképp a Mátrixnál maradok. :)

A keresztapa 3. része is jó, de közel sincs ahhoz, mint az első 2, érted, IMDB top250-ből 2. és 3. hely..

Egyébként ha trilógia, akkor kötelezően ajánlott a Vissza a jövőbe!

2014. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!