Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnék magyar vagy...

Honnan tudnék magyar vagy legalább angol feliratot szerezni Michael Jackson This is it című filméhez?

Figyelt kérdés
Úgy sikerült csak megszereznem a filmet, hogy elég gyenge minőségű a hangja, érteni elég nehéz, és ciril betűs felirat van rajta, ami szintén nem érthető számomra. A segitséget köszönöm előre is .
2009. dec. 12. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt:

[link]

[link] (vagy lehet nem .com, google-n keress rá)

[link]

2009. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is azt keresem, de sehol nem találom. Ha találtál, légyszi írd meg! Köszönöm
2009. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azon a 3 linken nincs fent (+ még opensubtitles.org) akkor még nincs hozzá magyar felirat.
2009. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen, sehol sincs egyelőre sajnos.

de megnéztem, és amennyit beszélnek benne,igazábol abszolut nézhető az ukrán v nemtudom milyen felirattal is :D

2009. dec. 20. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem töltöttem le, meg regisztrálva sem vagyok, de állítólag a majomparádé nevű torrentes oldalon fent van magyarul.
2009. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most néztem, fent van a majmon magyar felirattal ráégetve, de nem nagy dolog, mert már a brrip, dvdrip és hd-hoz is van felirat:

[link]

2009. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!