Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nagyon remiszto horrorf...

Valaki nagyon remiszto horrorfilmet tudna ajanlani?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú én ajánlok neked rémisztőt.

Nem túl ismert, az a címe, hogy Inside (A betolakodó).

Nekem az nagyon durva volt.

2009. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
es azt honnan tudnam megszerezni?:S
2009. dec. 13. 19:17
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Torrenttel letöltöd a filmet innen:

*****


Aztán feliratot innen:

[link]


Ha valamit nem tudsz, írj e-mailt!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
koszi szepen:)
2009. dec. 14. 22:35
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Kérdés az, hogy neked mi a rémisztő.

Ha megijedsz a vértől és beles dolgoktól, akkor tényleg tökéletes választás az Inside, ha az emberi gonoszság rémisztő inkább számodra, akkor Eden Lake, Girl Next Door, ha pedig inkább pszichotikusan akarsz betojni, akkor Paranormal Activity, Blair Witch...

2009. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

álom.net szuperbojz

ezektől nincs rémszitőbb

2009. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
A barlang
2009. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12:52-es vagyok. Egy film még eszembe jutott, ami nekem gyerekként még ijesztő volt, de mind a mai napig nagyon szeretem: Az utolsó órán (Final Hour).
2009. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1.:Rettegés:


A 16 éves Santi első pillantásra olyannak tűnik, mint a többi tinédzser, de különleges betegsége, ami miatt óvakodnia kell az erős fénytől, különösen a napfénytől, nagyon megnehezíti beilleszkedését. Anyja ezért úgy dönt, egy kis faluba költözik fiával, amelybe a körülötte lévő hegyek miatt nem sok napfény jut be. Megérkezésük után viszont hamarosan baljós és véres események történnek, amikért a helyiek természetesen a sokuk által vámpírnak gondolt Santit teszik felelőssé, pedig az itt élők közül némelyeknek sokkal sötétebb titkaik vannak…


2.Bloody Mary

Késő éjjel az elmegyógyintézet néhány nővére kipróbálja a híres városi legendát „Bloody Mary”- ről. A játékhoz nem kell más, mint egy tükör és a név kimondása. Az ártatlannak tűnő rituálé borzalmas folyamatot indít el. A Tükördémon elszabadul és kezdetét veszi a mészárlás.

Először egy nővér tűnik el, aztán a betegeket gyilkolja valami halomra, testüket a felismerhetetlenségig összekaszabolva, a szemüket kivágva. Mary minden dühét rászabadítja a világra. Kiszabadulva ősi börtönéből, tébolyult dühvel veti rá magát az intézet lakóira. A tükrökön keresztül közlekedve akkor csap le áldozataira, amikor azok egyedül vannak, a legsebezhetőbbek és a leggyanútlanabbak.


3.Vérszomj 2. - Elszabadulva


Ginger és Brigitte testvérek. Amikor Ginger 15 éves korában először menstruált, a vérszagtól begerjedt különös lény támadt rájuk az erdőben. A lányok túlélték a támadást, a sebeik begyógyultak, de egyre különösebben kezdtek viselkedni - kiderült, hogy vérfarkas áldozatává váltak, és maguk is vérszomjas szörnyeteggé változnak teliholdas éjszakákon. Szerencsére a lányok megtalálják a módját, hogyan tartsák féken a bennük rejtőző gonoszt - egy a lényeg: nem szabad elfelejteniük bevenni az ellenszérumot. Néhány évvel a borzalmak kezdete után azonban elölről kezdődik a rémálom. Brigitte-et megtámadják, és a rendőrök az őrszobára viszik a lányt. A nála talált ellenszérum láttán azt gondolják, hogy Brigitte narkós, ezért a lányt egy rehabilitációs intézetbe zárják. Mivel megvonták tőle a szérumot, a gonosz ismét elszabadul, és a lány képtelen visszafogni magát: gyilkol mindenkit, akit ér...



4.:Az utolsó ház balra


Aznap este, hogy megérkeznek az elhagyatott helyen fekvő tóparti házba, Marit és barátait elrabolja egy szökött rab és a bandája. Az ezt követő borzalmak után a rémült és sorsára hagyott Mari egyetlen reménye, hogy vissza tud jutni a szüleihez, Johnhoz és Emmához. Balszerencséjére azonban támadói véletlenül pont azon a helyen kérnek szállást, ahol a lány biztonságban lehetne. Amikor a családja értesül a tragédiáról, gondoskodnak arról, hogy megbánják a napot, amikor betértek balra az utolsó házba.


5.:Félelem.com


A feltörekvő fiatal detektív, Mike Reilly és az egészségügyi minisztérium csinos, ambiciózus járványügyi ellenőre, Terry Huston összefog egymással, hogy fényt derítsen négy ember titokzatos halálának körülményeire. Mind a négy áldozat negyvennyolc órával azután lelte halálát, hogy bejelentkezett a feardotcom.com nevű weboldalra. Terry és Mike nyomozásának eredménye még titokzatosabb, mint maguk a halálesetek… és vérfagyasztóbb, mint legvadabb rémálmaink.



Ezeken kívül tudom ajánlani a Fűrész filmeket,a Kört, és a Vörös sárkányt.


Azokat, amiket írtam, nem láttam, csak ismerőseim ajánlották, de tervezem, hogy megnézem.

Jajjj, de a Bloody Mary elejét láttam......

lehet, hogy gyerekesen hangzik, de egy hétig féltem a tükröktől.:D XD



Na, jó horrorozást!

2009. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

12:52-es vagyok.

Az Inside-ot meg lehet venni kemény 999.-ért. Hidd el, megéri az árát.

2009. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!