Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik szakma...

Szerintetek melyik szakma fele induljak el: pszihológus, angoltanár, informatikus vagy valami gazdasági?

Figyelt kérdés
Most gazdasági suliban tanulok és nem olyan rossz, csak hát unalmas egy picit..:-S Viszont nagyon nagy az érdeklődési köröm (szinte mindenhol eltudnám magam képzelni) szóval több szakma is szóba jöhet csak ezek a legesélyesebbek. Hol tudnék legjobban elhelyezkedni és érvényesülni?
2009. dec. 13. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem amiben a legjobbnak érzed magad!!!és a legszívesebben csinálnád. az a baj kevés a jó angoltanár. és sok a szar:S ha abban jó tudnál lenni az jó lenne . bár milliárdos nem lennél:D
2009. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dávid válasza:

Informatikusként kereshetsz a legtöbbet, angoltanárként a legkevesebbet.

Pszichológusokra nincs nagy igény, de nyugaton nagyonis van, szóval jó 10év múlva nálunk is lesz.

Banknál, pénzváltóknál elhelyezkedhetsz gazdasági diplomával, énis próbáltam, át kell verni az ügyfelet, ami nekem a legkevésbé sem tetszett, bár nem sokkal marad el a fizu az informatikusétól.

Lehetsz gazdasági végzettséggel könyvelő, azse rossz kereset, de monoton munka.


Ha van angol felsőd, akkor kinyílik előtted a világ. Egy ápoló, orvos csillagászati fizetést kap Bécsben, Londonban, csakúgy mint bármilyen szakképzett ember (szerelő).

A legnagyobb szívás azonban a semmit nem érő szakok: amerikanisztika, esztétika, mongolisztika stb.

Ezekkel max. könyvtárosnak mehetsz el éhbérért robotmunkára... Sok sikert:)

2010. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!