Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert mindenki a vigjatekokat...

Miert mindenki a vigjatekokat es az akciofilmeket szereti?

Figyelt kérdés
Az ismeroseim, osztalytarsaim kozul szinte mindenki vigjatekokat vagy akciofilmeket szeret. Dramakat miert nem szeretnek sokan? En a dramakat szeretem foleg, de mast is megnezek.

2014. márc. 7. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki, de szerintem azért, mert a legtöbb ember ugye nem szeret szomorkodni. Annyi probléma van az emberek életében, hogy a többség inkább egy könnyed vígjátékot választ, ami egy kicsit kiszakítja a saját gondjaiból, mint egy drámát, ami méginkább lehúzza lelkileg.
2014. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szemely szerint en imadom a dramakat es nagyon sokaig csak azt neztem. De egy ido utan megunod a szomorusagot/uresseget es inkabb azokat a filmeket valasztod amik valami mas erzest valtanak ki beloled. Ekkor jon az akcio film /feszultseg/ vagy vigyjatek ami ki is kapcsol
2014. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez nagyon nem igaz:D en szemely szerint azert utalom a vigjatekokat, mert nem vagyok boldog. Egyszeruen nem tudok nevetni rajtuk. Irrital az a sok hepi szar meg a bena szoviccek. Inkabb nezek egy hangulatomhoz illo filmet.
2015. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, csak ezekből a filmekből van a legtöbb. Én a horrort szeretem.
2015. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!