Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki megmondaná nekem ennek...

Pupu55 kérdése:

Valaki megmondaná nekem ennek a filmnek a címét ha ráismer a rövid tartalomból?

Figyelt kérdés
onnantól kezdtem el nézni hogy volt egy nagy árvíz és egy Lukasz nevű fiú aki azt hiszi a film elején hogy a két öccse és az apja is meghalt az árvízben majd később kiderül hogy élnek. Addig is az anyukájával keres menedéket amikor észreveszi a fiú hogy az anyja több sebből is vérzik és egy hatalmas seb van a lábán aztán meghallanak egy gyerek hangot segítenek a gyereken akit Denielnek hívnak felmásznak egy fára hogyha megint árvíz lenne túléljék ott amit Louisz talált kólát megisszák és nem sokkal ezután embereket látnak akik elviszik őket egy terepjáróval egy kórházba. Ma reggel vetítették az HBO-n és én fél nyolctól néztem?
2014. márc. 7. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A lehetetlen
2014. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!