Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hetedik című filben (Brad...

A hetedik című filben (Brad Pitt), ki a gyilkos? Mert nem néztem végig, és nagyon kíváncsi vagyok rá. Vmi főszereplő? Ez is ilyen skrizofrénes?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem látta a filmet és nem akarja tudni a végét, ne olvassa el a hozzászólásomat!

!!!SPOILER!!!



Nem skizofrénes. És nem is valamelyik főszereplő.

Egy John Doe nevű ember, akit Kevin Spacey játszik. Azért gyilkol, mert túl sok bűnös ember van a világon és úgy érzi, hogy valamivel fel kell hívnia az emberek figyelmét arra.

Mert a világ úgy elzüllött, hogy az emberek nap mint nap követik el a 7 főbűnt úgy, hogy mások természetesnek veszik.

Ezért gyilkol a főbűnökkel.

A fordulat ott következik be, amikor még két főbűn/gyilkosság hátravan és önként bevonul a rendőrségre, hogy feladja magát.

Ezután Brad Pitt-tel és Morgen Freemannel elmennek a pusztába, mert azt mondja, hogy megmutatja, hol a következő áldozat.

Ott érkezik egy csomagszállító, aki hoz egy dobozt. Brad Pitt ekkor már messze jár a gyilkossal, mert azt mondja, hogy elvezeti. Morgan Freeman kinyitja a dobozt, amiben Brad Pitt feleségének levágott feje van. Az volt az irigységből való gyilkolás, amit maga a gyilkos vitt véghez. Ekkor rájön Freeman, hogy az a terve, hogy Brad Pitt legyen a harag, vagyis dühből megölje a gyilkost. Megpróbálja megakadályozni, de ahogy megtudja, hogy megölte a feleségét, nem bírja ki és lelövi a gyilkost.


Bocsi a hosszú posztért, remek film.

2009. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sztem elég ötletes lett a vége...
2009. dec. 14. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!